09-8919404

טלפון:

מדפים

עולם המדפים הוא עולם מופלא וכבר למעלה מ – 20 שנים שחברת יוליוס הנדסה עוסקת בפתרונות אחסון בכלל ובמדפים בפרט. בכל סוג של עסק, נושא האחסון הוא נושא חשוב. הדרך שבה מארגנים את שטח האחסון יכולה להביא לחסכון כספי בזכות ניצול נכון ואופטימאלי של השטחים בעסק.

ישנם מספר גדול של סוגי מדפים, הם עשויים מחומרים שונים, הם מתחברים בצורות שונות, המראה שלהם שונה וכמובן שכל סוג של מדף מתאים לצרכים שונים. כיום החומרים הפופולריים ביותר שמהם עושים מדפים הם:

 • פלסטיק
 • מתכת מגולוונת
 • מתכת בציפוי כרום
 • נירוסטה ועוד

אצלנו ביוליוס דוגלים במודולריות של מערכות המדפים וכמובן בהתקנה קלה, נוחה ומהירה ללא ברגים וללא כלי עבודה מיוחדים. היתרונות שבשיטה זו רבים, ראשית ההתקנה מהירה ביותר וכך גם כאשר מגיעים לעסק פועל, ההתקנה מתבצעת במהירות ולא פוגעת ברצף העבודה התקין. שנית, העובדה שמערכת המדפים מגיעה בחלקים ומתחברת ללא ברגים מעניקה גמישות. כלומר, במקרה ובשלב כלשהו בחיי המוצר, תצטרכו להעביר את היחידה למקום אחר, לשנות את המרווחים בין הקומות או סתם לפרק כדי לנקות, הדבר יעשה בצורה פשוטה ומהירה לאין שיעור.

מדפים - יוליוס הנדסה

כאשר ניגשים למדף חלל, מחסן, מטבח או חנות יש ללמוד היטב את האזור:

 • ראשית יש להבין מהם הצרכים, מה מאחסנים על המדפים? למשל, ישנם מוצרים קטנים עבורם עדיף ששטח הפנים של המדף יהיה מלא ולא מאורר, כך לא יקרה מצב שבו חלקים או מוצרים יפלו דרך המדף.
 • מה משקל המוצרים? חשוב להבין על אילו עומסים מדובר, ישנם מדפים חזקים או חלשים יותר, תלוי בעובי החומר ובסוגו. לעיתים ישנו קשר ישיר בין העומס המותר לכל קומה לבין מחיר המדף. נושא העומס המותר הוא נושא חשוב הקשור גם לבטיחות העובדים. אם המדף לא יותאם לעומס הנכון הוא עלול לקרוס וקריסה של מדף יכולה לגרום נזק לסחור או לעובדים.
 • מה גודל המוצרים? בכדי להגיע לניצול אופטימלי של השטח, מומלץ להבין אילו מרווחים כדאי לתכנן בין הקומות. אם המרווח יהיה קטן מדי הארגז לא יכנס ואם הוא יהיה גדול מדי יווצר שטח מבוזבז שבו יש בעיקר אוויר.
 • כמו כן, חשוב להבין את מגבלות החלל, כלומר מהו הגובה המקסימאלי אליו אפשר להגיע, האם יש דברים אחרים שמפריעים כגון: רשתות כבלים, צינורות כיבוי אש או ניקוז, חלונות ועוד.
  לאחר שלוקחים בחשבון את אילוצי החלל, את המידות הסופיות בשטח ואת צרכי האחסון, אנו ניגשים למלאכת התכנון, ויוצרים תכנית התקנה מיוחדת ומותאמת אישית.
לקבלת הצעת מחיר מהירה:

מדפים מודולריים

מודולריות היא תכונה חשובה מאוד כאשר ניגשים לבחור מדפים.

כמו בכל דבר בחיים לפעמים דברים משתנים, כל אחת כמה וכמה כאשר מדברים על אחסנה. מוצרים חדשים, שינויים בגדלי האריזות והגדלת כמויות הם רק חלק מהדוגמאות של דברים שעשויים להשתנות במחסן שלכם.

מודולריות היא מידת הפריקות, כלומר היכולת להתפרק לחלקים ולהיבנות מחדש ובעולם שלנו הכוונה היא קלות בשינוע ובהובלה, קלות יתרה בניקיון ותחזוקה וכמובן האפשרות לשנות גבהים ולהוסיף או להוריד קומות במידת הצורך.

אצלנו ביוליוס אנחנו משתדלים לשמור על מודולריות גבוהה בכדי לספק חווית שירות איכותית ומקצועית. ההתקנה מתבצעת בזריזות, ללא רעש או לכלוך. לאחר ההתקנה, ניתן ישר להתחיל לעבוד ללא צורך בהכנות מיוחדות.

כאשר מתמודדים עם מדפים מרותכים או כאלו שמורכבים עם ברגים ואומים נוצר קיבעון. במידה ורוצים לעשות שינוי הדבר הופך למסובך ומסורבל. לכן מומלץ תמיד, במידה וניתן להתקין מדפים מודולריים.

אחד החומרים הפופולריים ביותר לייצור של מדפים מודולריים הינו ברזל. יתורנותיו של הברזל הם מחירו הזול יחסית וכמובן הקשיחות הגבוהה. הברזל חזק ויציב ותכונותיו מתאימות מאוד לייצור של כונניות ומדפים. לפרטים נוספים על מדפי ברזל לחצו כאן.

מדפי נירוסטה

ישנם מספר תחומים בהם ישנה העדפה ברורה למדפים העשויים נירוסטה. נירוסטה או בשמה השני "פלדת אל-חלד" היא בעצם סגסוגת של ברזל וכרום, שילוב החומרים יוצר חומר חדש אשר עמיד בפני קורוזיה (חלודה). נירוסטה היום הוא אחד החומרים הכי פופולריים במעבדות, מטבחים או חדרים נקיים.

במטבחים תעשייתים, ניתן לראות כמויות גדולות של נירוסטה, בתעלות הניקוז, בשולחנות העבודה, במקררים, במנדפים ועוד. הסיבות לכך שהכל עשוי נירוסטה הן:

 1. עמדות הגבוהה במכות ושריטות (גם לאחר שריטות או מכות הנירוסטה שומרת על התנגדותה לקורוזיה)
 2. קלות הניקוי
 3. חוזק
 4. מראה מטאלי

מכיוון שהמטבח מאופיין בתנאי לחות גבוהים ורמת לכלוך גבוהה כולם בוחרים בנירוסטה.

מה עם פלסטיק?

זה נכון, גם פלסטיק קל לנקות וגם פלסטיק עמיד בפני חלודה, אבל לפלסטיק יש חסרונות במקרים מסויימים, רובם אגב קשורים לחוזק ולעמידות שלו.

אצלנו ביוליוס הנדסה פיתחנו לראשונה מערכת מדפים המשלבת את שני החומרים: נירוסטה ופלסטיק משוריין. השילוב בין שני החומרים נוצר במיוחד לאחר למידה עמוקה של השוק. שלדת המדפים עשוייה פרופילי נירוסטה מלוטשת, ומשטחי האחסון עשויים פלסטיק מיוחד. הסיבה לשילוב החומרים הללו פשוטה מאוד. שלדת הנירוסטה מעניקה למדף את החוזק והיציבות שלו בעוד משטחי הפלסטיק מהווים את משטח האחסון. במערכת המדפים של יוליוס משטחי הפלסטיק פריקים, כלומר הם ניתנים לפרוק ולשטיפה במדיח כלים או בכיור. אפשרות זו מעניקה לבעל העסק את האפשרות לשמור על רמת הגיינה גבוהה במיוחד.

מדפי הנירוסטה שלנו הם מודולריים לחלוטין, בכל שלב ניתן לשנות גבהים, לפרק, להזיז, להרכיב ולחבר.

מדפים - יוליוס הנדסה

מדפים – יוליוס הנדסה
4.67 (93.33%) 3 votes