09-8919404

טלפון:

כמו בהרבה תחומים, גם בתחום המדפים ישנם מוצרים שמתאימים יותר וכאלו שמתאימים פחות.

כל מי שמתחיל את צעדיו הראשונים בעולם הקולינארי מגלה את חשיבותם של כלי עבודה נכונים. לדוגמא, סכין חדה וטובה או תנור אמין וחזק יגרמו לעבודה שלכם להיות נוחה יותר ולאוכל שלכם לצאת טעים יותר.

תנור ביתי הוא הרבה יותר זול

אז למה מסעדות ובתי מלון קטנים לא עובדים במטבח שלהם עם תנורים ביתיים?

התשובה היא פשוטה, תנורים ביתיים פשוט לא מתאימים לעבודה שדורש מטבח מקצועי מבחינת צריכת חשמל, מהירות חימום, יציבות הטמפרטורה, עמידות, יכולת ניקוי ועוד. אבל לא רק בתנורים קיימים הבדלים בין מוצר ביתי למוצר מקצועי, בעולם המקצועי, המחבתות שונות, הסכינים שונות, המקררים שונים, הכיריים שונים ואפילו המדפים שונים.

סביבת העבודה במטבח המקצועי היא מאוד אינטנסיבית וקשוחה, העומס רב והמוצרים צריכים לעמוד ברמת שחיקה גבוהה מאוד. אחד האזורים המורכבים ביותר הוא חדרי הקירור וההקפאה, חדרים בטפמרטורות קיצוניות, רמת לחות גבוהה והרבה תנועה של סחורה. מגבלה נוספת היא כמובן הצורך לעמוד באישורי משרד הבריאות שדורש שהמדפים יהיו ללא חלודה וכמובן מוגבהים מהרצפה, לכן פיתחנו מדף מיוחד שמיועד לשימוש בחדרים אלו.

המוצר עשוי משני חומרים עמידים לחלוטין בפני קורוזיה (חלודה) פלסטיק ונירוסטה. הגוף מנירוסטה מעניק למדפים את המראה המקצועי ואת החוזק, ומשטחי הפסטיק מהווים את שטח האחסון.

 

ישנם מספר גורמים שהופכים את מסף הסטורטק של יוליוס למדף הטוב ביותר לחדרי קירור והקפאה:

  1. מודולריות – המדפים מורכבים ממספר חלקים, ניתן להרכיב או לפרק אותם בקלות.
  2. שינויי גובה – ניתן לשנות את גובה הקומות של המדפים בכל שלב, נניח אחרי שנתים של עבודה החלפתם ספק, והיום אתם מקבלים את הסחורה בארגזים גדולים יותר שלא נכנסים לכם בין הקומות, עם המדפים של יוליוס תוכלו לשנות בקלות וללא מאמץ את גובה המדפים ולהתאים את שטח האחסון שלכם לסחורה שלכם מבלי לקנות מערכת מדפים חדשה.
  3. עמידות בפני קורוזיה – המוצר עשוי מנירוסטה ופלסטיק – חומרים בלתי מחלידים.
  4. חוזק - המדפים בנויים להחזיק בין 200 ל 250 קילו למטר בפיזור. מתאימים לכל צרכי אחסון המזון החל מארגזי ירקון וכלה בנתחי בשר גדולים.
  5. יכולת ניקוי – את צינורות הנירוטסה ניתן לנקות בקלות בעזרת מטלית לחה, את משטחי הפלסטיק ניתן לשטוף בכיור או במדיח הכלים. הם מתנקים בקלות וחוזרים בקלות למקום.

 

את המדפים לחדרי קירור של יוליוס אנחנו מיצרים בארץ ומתאימים אותם למידות החדר שלכם ליצירת ניצול מקסימאלי של השטח.

מחפשים מדפים?

צרו קשר עכשיו

מדפים לחדרי קירור והקפאה
5 (100%) 2 votes

Comments are closed.