09-8919404

טלפון:

המפתח לחיים נוחים ולתפעול אידיאלי של חנויות ומחסנים הוא גמישות: המציאות מסביבנו משתנה כל הזמן, וחשוב מאוד להתאים אליה את כל המרכיבים בכל עסק, בדיוק כפי שהאבולוציה הוכיחה שאלה ששורדים ומשגשגים הם לאו דווקא החזקים ביותר או המהירים ביותר, אלא אלה הסתגלנים ביותר. בהתאם פתרון מידוף מודולרי מומלץ בחום לכל סוגי העסקים, הן בשטחי האחסון והן בשטחי התצוגה ללקוחות.

מה מאפיין פתרון מידוף מודולרי?

בין אם אתם מחפשים מדפי תצוגה לחנויות ובין אם מדפי אחסון, כדאי להעדיף פתרונות מודולריים. מדפים מודולריים הם מדפים שקל ופשוט לשנות את הגובה שלהם בהתאם לצרכים הספציפיים בכל נקודת זמן, ובכך להבטיח ניצול יעיל במיוחד של מלוא שטח החנות. כשלוקחים בחשבון את העלות הבלתי מבוטלת של כל מטר מרובע, בכל מקום בארץ בעצם, אפשר להבין עד כמה חשובה המודולריות, ועד כמה פתרון מידוף גמיש שניתן להתאים אותו לצרכים המשתנים שלנו חוסך לנו כסף.

איך לבחור מדפי תצוגה מודולריים?

אחת האופציות היותר מומלצות לחנויות שמחפשות מדפים מודולריים היא מדפי רשת – סוג זה של מדפים לחנות מיוצר מפלדה עמידה וחזקה, שמסוגלת לשאת גם משקלים כבדים, ומצופים בכרום שמונע קורוזיה, אחת מהתופעות היותר בעייתיות למדפים, הן מבחינת הפגיעה באסתטיקה שלהם (ובאופן טבעי בעלי חנויות רוצים שהמדפים ישדרו ניקיון ואיכות) והן מבחינת העמידות.

מדפי רשת מתאימים לסוגים רבים של חנויות, ובנוסף מגיעים במגוון רחב מאוד של מידות: גובה העמודים נע בין 160 ל-280 ס"מ, כשבנוסף ישנה אפשרות להזמנה בהתאמה אישית לצרכים הספציפיים שלכם, עומקם נע בין 14 אינץ' (35.5 ס"מ) ל-24 אינץ' (61 ס"מ), וגם מבחינת האורך ישנן אפשרויות רבות, החל מ-24 אינץ' ועד 72 אינץ' (61 ס"מ – 183 ס"מ). עוד מרכיב מהותי במודולריות של מדפים לחנויות אלה הוא האפשרות לכוון את הגובה במרווחים של 25 מ"מ, והכל בפשטות, במהירות וללא צורך בכלי עבודה.

מה מאפיין מדפי קיר?

גם כשמחפשים מדפי קיר ישנן שלל אפשרויות, הן לשימוש משרדי, הן בבתי עסק שמציגים על גבי אותם מדפים סחורה והן לבתים פרטיים ובפרט מתאימים מדפים אלה למטבחים.

חופש הבחירה בקטגוריה זו כולל את העומק (33 ס"מ או 48 ס"מ), את מספר הקומות (בהתאם לדרישות הספציפיות של כל לקוח ולקוח), את האפשרות לשלב מתקנים נוספים כדי לתלות עליהם אביזרים ואת הבחירה בין מדף מלא למדף מאוורר, שבאופן טבעי מושפעת הן מהאסתטיקה של המרחב כולו והן מהרצון להתאים את המדף לפריטים שיונחו עליו.

עוד כדאי לדעת שמדפי קיר מורכבים מפרופיל נירוסטה, זרועות פלסטיק ומדרסים מפלסטיק קשיח. אחד היתרון המשמעותיים שלהם הוא קלות הסרתם והאפשרות לשטוף אותם הן בזרם מים והן בתוך מדיח כלים, וכך לשמור על ניקיונם וליהנות מהם לאורך זמן רב.

מה חשוב לקחת בחשבון כשקונים מדפי מתכת

מדפי מתכת הם האופציה הפופולרית ביותר ובפרט במגזר העסקי והתעשייתי. היתרון העיקרי שלהם הוא באופן טבעי החוזק הרב, כך שהם יכולים לשאת עליהם משקלים משמעותיים – ישנם מדפים למחסן עשויים מתכת שניתן להעמיס עליהם כמה מאות קילוגרמים ואפילו כאלה של טון וחצי. כשקונים מדפי אחסון ממתכת חשוב לרכוש את אלה המתאימים ביותר לצרכים שלכם (חשוב לזכור שכדי להבטיח חוסן כה רב, נדרש שטח גדול יחסית – ואם למשל אתם זקוקים לפתרון מידוף לסחורה בהיקף של כ-400 ק"ג למדף, אין סיבה לרכוש מדפים שיכולים לשאת עליהם טון שלם).

עוד חשוב לוודא שאותם מדפים למחסן או לחנות עברו תהליך שיגן על הברזל מפני חלודה, כשהאופציה המומלצת הינה גילוון (ציפוי המתכת באבץ שמונע התחמצנות ושומר גם על האסתטיקה של אותם מדפי מתכת). המודולריות של מדפים אלה באה לידי ביטוי מבחינת הגובה (כל גובה שתרצו עד 3 מטר) והאורך (בין 80 ס"מ ל-1.9 מטר). למרות החוסן והמסיביות, ניתן לפרק וכמובן גם להרכיב מדפים אלה יחסית בקלות, ולמקם אותם בכל גובה שתרצו במרווחים של 2.5 ס"מ. עוד כדאי לדעת שאין צורך בברגים או בכלי עבודה לצורך התאמה מיטבית של פתרון מידוף זה לצרכים המשתנים של העסק שלכם.

אופציה נוספת של מדפי מתכת הם מדפים מאלומיניום – חומר קל משקל אבל חזק מאוד. בפרט מתאימים מדפי האלומיניום לחדרי קירור והקפאה. ניתן לשטוף מדפים מאלומיניום בקלות, וגם הם מגיעים במבחר רחב של מידות.

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
מדפי מתכת
מדפי קיר
עוד על מדפים מודולריים

מה הם מדפים מודולריים
4 (80%) 2 votes

Comments are closed.