09-8919404

טלפון:

מדפי מתכת וברזל

מדפי ברזל או מדפי מתכת הם המדפים הפופולריים ביותר בעולם, מדפי ברזל מספקים פתרון אחסון יציב, חזיק ועמיד לאורך שנים. ניתן לקבל את מדפי המתכת לעומסים שונים, החל ממדפים שמיועדים לעומד של עד 100 ק"ג לקומה ועד למדפים לעומסים כבדים של 1.5 טון לכל קומה. כאשר בוחרים במדפי ברזל, השאלה הראשונה שיש לשאול היא מה מאחסנים.

בכדי להגיע לפתרון האידאלי יש לנסות ולהגיע לחישוב המשקל המקסימלי אותו תאחסנו ומשם לבחור בפתרון הנכון.

מדפים - יוליוס הנדסה

למה חשוב לבחור במדף המתכת הנכון?

לדוגמא, מדף לעומס כבד שוקל יותר, העמודים שלו רחבים יותר ועל כן מבזבזים יותר שטח. לכן במידה ואתם לא צריכים מדף לעומס כזה, חבל יהיה לשלם יותר על מדף שיהיה בהכרח יקר יותר וכמובן יצור מימדים נוספים של בזבוז. באותה המידה מדפים למשקל קל מדי, עלולים לקרוס במידה ותהיה העמסת יתר. אנחנו נשתדל לשבת איתכם ביחד ולתכנן את המשקלים המותרים הנכונים עבור הצרכים שלכם.

הברזל כשלעצמו הוא חומר קורוזיבי, כלומר לאורך זמן עם חשיפה ללחות ולחמצן מקבל הברזל חלודה. תהליך ההחלדה לעצמו מואץ במגע של הברזל עם מים. בכדי להגן על הברזל מפני חלודה יש להעביר אותו תהליך הגנה:

  • התהליך הראשון והפופולארי הינו תהליך גילוון. גילוון הינו תהליך כימי בו מצפים את המתכת באבץ, ציפוי האבץ מונע את חמצון המתכת על ידי יצירה של שכבת מגן. ברזל מגולוון שומר על צבע מתכתי יפה. התהליך השני הוא ציפוי המתכת בכרום, ציפוי כרום גם הוא מעניק לפלדה עמידות גבוהה בפני חלודה וגימור סופי מבריק.

מדפי הברזל המגולוון או המדפים המגולוונים מגיעים בכל גובה עד 3 מטרים, ובאורכים משתנים בין 80 ס"מ ועד 190 ס"מ. את המדפים ניתן לפרק ולהרכיב שנית במידת הצורך, ניתן למקם את המדפים במרווחים שונים בכל 2.5 ס"מ, מספר הקומות למדף יכול לנוע מ-2 ומעלה. העמודים הם דו צדדים, כלומר שכאשר עושים שורת מדפים בעלת 3 שדות, יהיו רק 4 מסגרות. (מסגרת מורכבת משני עמודים וממקשרי רוחב).

המדפים מהמתכת בציפוי כרום מתנשאים לגובה של עד 2.5 מטרים, והם מגיעים ב- 32 מידות שונות של אורך ורוחב. את גובה המדפים ניתן למקם בכל 2.5 ס"מ. שינוי גובה המדפים מתבצע בקלות ובפשטות, כל החיבורים נעשים ללא כלי עבודה, ללא ברגים וכמובן ללא רעש או לכלוך. ניתן להרכיב את המדפים בצורת "ר" או "ח" ללא עמודים בפינה, בצורה זו חוסכים שטח אחסון יקר ומשיגים תוצאה חסכונית ואסטתית יותר.

כל המדפים הללו נמצאים אצלנו במלאי, ניתן לאסוף אותם להרכבה עצמית כבר ביום ההזמנה, או לתאם אספקה והתקנה בזמן קצר מאוד. אנו מפעילים מספר צוותי התקנה מקצועיים ואדיבים שישמחו להגיע אליכם. לקטלוג המלא של המדפים המגולוונים לחצו כאן, לקטלוג מדפי הרשת לחצו כאן.

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

 

מדפי רשת מדפים מגולוונים

מדפי מתכת – יוליוס הנדסה
4.67 (93.33%) 3 votes