09-8919404

טלפון:

מדפים למטבח ומטבח תעשייתי

המטבח התעשייתי והמוסדי בנוי ומתוכנן בכדי לספק סביבת עבודה נוחה לצוות ולאפשר להם להוציא מספר גדול של מנות בנוחות ובמהירות המירבית. אך במטבחים התעשייתיים לא רק מבשלים, ישנם כמובן אזורים שלמים אחרים כמו: שטיפת ירקות, חדרי הכנה לבשר, חדרי הכנה לדגים, חדרי הכנה לעוף חדרי הכנת סלטים, מנות אחרונות, מאפית, שטיפת כלים ועוד.

פרט לכך ישנם מחסנים יבשים, בהם מאחסנים את כל מוצרי המזון היבשים כמו דגנים, קטניות, אריזות סגורות, שימורים, תבלינים וכמו כן כלים חד פעמיים, מפיות ומוצרי אריזה שונים.

אך מוצרי מזון רבים דורשים קירור או הקפאה. במטבחים הגדולים לעיתים לא ניתן להסתפק במקררים עומדים או במקפיאי אמבטיה ולכן בונים חדרי קירור או חדרי הקפאה גדולים. חדרים אלו מיוצרים באופן מיוחד לצרכי הלקוח, והם מותאמים לגודל שטח האחסון הנדרש ולטמפרטורה הנדרשת.

חברת יוליוס הנדסה מתמחה בפתרונות אחסון למטבחים תעשייתיים ומוסדיים, במהלך השנים פיתחנו, תכננו וייצרנו מגוון מוצרים שיודעים לתת מענה לכל דרישות המטבח.

  • מדפים המיוצרים מנירוסטה ופלסטיק - אלו עמידים מאוד והם מיועדים לעמוד בתנאי לחות גבוהים לכן הם מתאימים לחדרי קירור או הקפאה, לאזורי שטיפת כלים ובכלל לאזורים רטובים.
  • המדפים הקונזוליים – גם הם עמידים לחלוטין נגד חלודה והם מיועדים לתלייה על הקיר מעל עמדות עבודה, פס קר, או בכל מקום במטבח שבו צריכים שטח אחסון נוסף ולא ניתן למקם יחידות מדפים עם רגליים.
  • פתרון נוסף שלנו הוא מדפים המיועדים לייבוש מהיר של תבניות גסטרונום בצורה אנכית.

את הפתרונות המיוחדים שלנו למטבח עיצבנו במיוחדים שיעמדו בדרישות משרד הבריאות הישראלי וכמובן בתקנים בינלאומיים נוספים. המדפים מוגבהים כ-30 ס"מ מהרצפה, יש להם רגלית מתכווננת שעוזרת בהשגת יציבות המדף והם עשויים מחומרים עמידים מאוד וקלים מאוד לניקוי.

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

ניקיון מדפים בקלות

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים מדפים למטבח הוא קלות הניקוי, במדפי יוליוס ניתן לשלוף בקלות את משטחי הפלסטיק (הסיפונים) ולקחת אותם לניקוי בכיור או במדיח הכלים. צינורות הנירוסטה מתנקים גם הם בקלות וכך בצורה קלה ומהירה עד מאוד ניתן להחזיר את המדפים למצב "חדש".

לסיכום, כאשר מתכננים את האחסנה במטבח שלכם חשוב לבחור את החומרים הנכונים שמהם עשויים המדפים, להבין את הקלות בניקוי ובכלל לתכנן באופן שקול ונכון את אופן האחסון.

המוצרים שלנו יוליוס הנדסה באנר

מידוף מטבח תעשייתי מדפים למטבחים תעשיתיים

מדפים למטבח – יוליוס הנדסה
4.13 (82.5%) 8 votes