09-8919404

טלפון:

  • מדפי רשת
  • מדפי רשת
  • מדפי רשת
  • מדפי רשת
  • מדפי הרשת עשויים מפלדה בציפוי כרום איכותי המעניק עמידות גבוהה בפני קורוזיה.
  • המדף מאוורר ומונע הצטברות אבק ולכלוך.
  • המדפים מיועדים לאחסנה יבשה ומתאימים למגוון רחב של שימושים:

- משרדים
- חנויות
- אלקטרוניקה
- חדרים נקיים
- מסעדות
- בתי מלון
- בתי חולים
- שימוש ביתי

  • גובה עמודים: 160 ס"מ, 180 ס"מ, 200 ס"מ, 220 ס“מ, 280 ס“מ, ניתן להזמין בהתאמה אישית.
  • המדפים מודולריים וניתים לכיוון במרווחים של 25 מ"מ.
  • המדפים ניתנים להרכבה עצמית בקלות רבה וללא צורך בכלי עבודה.

לאילו מטבחים מתאימים מדפי רשת?

כאמור, מדף רשת הוא מוצר אופטימלי למגוון רחב של עסקים ובפרט הוא מתאים למטבחים שונים. בכל מטבח מוסדי, שבאופן טבעי מתבצעת בו עבודה אינטנסיבית, מדפי הרשת יספקו תועלת רבה מאוד – בין אם מדובר על מסעדה (כולל אלה הקטנות), אולם אירועים, חברת קייטרינג, מטבח של ארגון גדול וכו’. עוד כדאי לזכור שבימינו גם המטבחים הפרטיים במרבית הבתים זוכים ליותר ויותר תשומת לב, שכן השימוש בהם הופך ליותר ויותר משמעותי, ולכן גם כשמתכננים מרחב קולינרי ביתי כדאי לקחת בחשבון את כל היתרונות של מדפי הרשת.

לאילו מטרות משמשים מדפי הרשת במטבחים?

השימוש העיקרי של מדפי הרשת במטבחים השונים הוא לטובת אחסון חומרי גלם שמוגדרים כ”יבשים”, כלומר אלה שאינם זקוקים לקירור או הקפאה. באופן טבעי אחסון יבש הוא צורך בסיסי שכן גם במטבחים המוסדיים וגם במטבחים הפרטיים ישנם שלל חומרי גלם מקטגוריה זו: קטניות, דגנים, אורז, פסטה, קמחים, סוכרים וישנם עוד כמובן.

מודולריות

איכות חשובה במיוחד של מדפי רשת למטבחים היא מודולריות. במיוחד היא נדרשת במטבחים המוסדיים, והסיבה לכך היא שכמעט בכל עסק שמפעיל מטבח גדול הצרכים משתנים – לעתים במידה משמעותית, לעתים בקצב מהיר ואפילו מאוד – וכשהצרכים משתנים, תפעול יעיל מחייב התאמה של פתרונות האחסון. מודולריות מאפשרת לשנות את מערכת המידוף בקלות ובמהירות, ולכן כשמחפשים מדפים למטבחים תמיד כדאי להעדיף את האופציות המודולריות (מבחינת האופציה של כוונון הגובה, שינוי המבנה וכו’). גם במטבח הביתי ישנה תועלת למודולריות

עמידות בפני חלודה

מטבחים – גם גדולים וגם קטנים, גם אלה התעשייתיים וגם אלה הפרטיים – הם מקומות שמטבע הדברים שוררת בהם רטיבות משמעותית. מים הם אויב של ממש עבור מדפים, ובפרט מסוכן עבורם השילוב בין לחות לחמצן. התהליך שיוצר את החלודה הבעייתית נקרא שיתוך, ובלועזית קורוזיה. זהו תהליך שמשנה את ההרכב הכימי של חומרים מסוימים בנוכחות של לחות או מים, וכתוצאה מהשינויים נוצרת תרכובת חלשה יותר בהשוואה לחומר המקורי. הקורוזיה מייצרת נקבוביות ובהדרגה (והתמדה) מפוררת והורסת את המדפים. על-מנת שתוכלו להשתמש במדפים לאורך זמן מבלי שתצטרכו להחליף אותם, ועל-מנת שכל חומרי הגלם שמשמשים אתכם להכנת מאכלים לא יהיו חשופים לנזקים שונים, חשוב מאוד לבחור מדפי רשת עמידים בפני חלודה. הדרך הטובה ביותר למנוע קורוזיה היא לצפות את המדף בשכבה של כרום. הכרום חוצץ בין המתכת ממנה עשויים מדפי הרשת לבין הלחות והמים ובדרך זו מספק את ההגנה הנדרשת.

מדוע ישנה חשיבות רבה לאוורור?

עוד סוגיה מהותית בהקשר של מדפי רשת למטבחים היא סוגיית האוורור. תכנון מערכת מידוף ואחסון מחייבת תשומת לב מרבית מצד אחד לחוזק – כדי שנוכל בשטח נתון לאחסן מקסימום פריטים (שהרי שטח הוא משאב יקר מאוד בימינו, ואם לא ננצל אותו באופן מיטבי, נידרש להוצאות מרובות שלא לצורך) – ומצד שני אי אפשר להתעלם מהצורך באוורור, שכן ללא אוורור הולם עלולים להצטבר על המדפים אבק ולכלוכים שונים. במטבח, באופן טבעי, חובה להקפיד על ניקיון מקסימלי כל העת, גם כשמתבצעת עבודה אינטנסיבית (שעלולה לייצר לכלוך רב), ומבחינה זו מדף רשת הוא פתרון אידיאלי – חזק מצד אחד, מאפשר אוורור רצוי מצד שני, ובהתאם אין חשש שחומרי הגלם יימצאו בסביבה לא נאותה עבורם.

היתרונות של מדפים לעסקים אחרים

מדפי הרשת מתאימים כמובן לא רק למטבחים מוסדיים ופרטיים, אלא לעוד סוגי עסקים. בפרט תוכלו להפיק מהם תועלת משמעותית במפעלי אלקטרוניקה, בחדרים נקיים, בבתי חולים ובמגוון רחב של חנויות. במפעלי האלקטרוניקה ובחדרים הנקיים בא לידי ביטוי השילוב הרצוי בין חוזק לאוורור (שכן באופן טבעי אלו הם מקומות שבהם אבק מוגדר כאויב מסוכן), בחנויות היתרון הבולט הוא המודולריות שכן צרכי האחסון והתצוגה בכל חנות מתעדכנים ללא הרף (שכן כאמור אנחנו חיים במציאות עסקית תזזיתית למדי) ובכל מקרה כדאי להוסיף מדפי רשת לעסק בזכות התמורה הגבוהה – בעיקר לנוכח העמידות לקורוזיה.

הוספת מדפי רשת לחנות או לעסק היא הפעולה המתבקשת כשישנה מגמת התרחבות ונדרשים פתרונות אחסון נוספים על אלה הקיימים, וגם במסגרת התייעלות כוללת. בכל מקרה בחירת המדפים הספציפיים צריכה להתבסס על מיפוי מדויק ומלא של צרכי העסק או החנות: מהם הפריטים שרוצים לאחסן, אילו פריטים עשויים להצטרף אליהם בעתיד, מהן כמויות המינימום והמקסימום של כל פריט, מהי התדירות שבה מוסיפים פריטים ומהי התדירות שבה שולפים אותם מהמדפים כדי להשתמש בהם, מהו השטח שאותו ניתן להקצות לאחסון, האם ישנן מגבלות מסוימות לגביו, ועוד ועוד. המלצה נוספת היא לרכוש מדפי רשת אך ורק אצל יצרנים מנוסים שגם אמונים על ייצור מדפים איכותיים במיוחד וגם יסייעו לכם להתאים את מערכת המידוף לצרכים הספציפיים שלכם באופן היעיל ביותר האפשרי.

אחסון ביתי אסתטי

מדפי רשת לעסקים הם בחירה מושכלת ומומלצת – אבל לא רק: גם כשהמטרה היא אחסון ביתי, ובפרט כשמבקשים לשמר אסתטיקה נאה, תוכלו להיעזר במדפים מסוג זה. העלייה ברמת החיים של רוב בני האדם באה לידי ביטוי בין השאר באגרנות מסוימת, ולרבים מאיתנו יש בבית פריטים רבים שזקוקים למקום אחסון (נעליים, כלי עבודה, צעצועים ועוד ועוד). מדף רשת איכותי הוא פתרון שמספק גם נוחות מקסימלית, גם אסתטיקה נאה וגם יחס עלות תועלת משתלם, ולכן כדאי לקחת אותו בחשבון גם כשאתם זקוקים לשטחי אחסון נוספים בבית, וכמובן שגם במקרים אלה יש ערך רב ליתרונות של מדפי הרשת (האוורור המרבי, העמידות בפני קורוזיה וכו’).

מדפי הרשת של יוליוס – מגוון רחב של אפשרויות

בחירה נכונה של מדפי רשת לחנויות ועסקים מבטיחה מקסימום תועלת. המדפים של יוליוס הנדסה מגיעים עם ציפוי כרום מובחר, כך שמובטחת לכם עמידות גבוהה במיוחד בפני חלודה, הם מספקים אוורור נאות ובנוסף תוכלו לבחור את המידות מבין שלל אפשרויות. האורך של כל מדף רשת הוא בין 60 ס”מ לכ-180 ס”מ (בכפולות של כ-15 ס”מ וליתר דיוק 6 אינצ’ים), הגובה של העמודים הוא בין 1.6 מ’ ל-2.8 מ’ ואם תזדקקו לפתרון גבוה יותר הדבר אפשרי, ומבחינת העומק הבחירה היא בין 35.5 ס”מ, 45.7 ס”מ, 53.3 ס”מ ו-61 ס”מ.

מדפי-רשת-מידות-המדפים

button

לקבלת הצעת מחיר מהירה:
מדפי רשת
4.83 (96.67%) 6 votes