09-8919404

טלפון:

עסקים המציעים פתרונות מידוף חייבים להתנהל באופן היעיל ביותר האפשרי כדי לשגשג בסביבה התחרותית הקיימת כיום. לייעול שני מרכיבים עיקריים – טכני ופיננסי – ולכל אחד מהם חשיבות רבה. על-מנת שתוכלו להתחיל להתייעל כבר עכשיו הכנו לכם רשימת המלצות, ועוד לפניה המלצה אחת חשובה: את שדרוג ההתנהלות הכלכלית כדאי להפקיד בידיים מקצועיות, כלומר לפנות ליועצים ניהוליים מנוסים.

מדוע ישנה חשיבות רבה לתכנון נכון של עסק בתחום המדפים?

עסק שמייצר פתרונות מידוף זקוק באופן טבעי לשטחי אחסון נרחבים שכן מדובר במוצרים שתופסים מקום רב. במציאות שבה נדל"ן הינו משאב יקר ערך עד מאוד, חשוב לעשות הכל כדי לחסוך בשטחי אחסון, ויחד עם זאת לאפשר תפעול פשוט של המחסנים כדי לשלוף את המוצרים הדרושים בקלות ובמהירות. בהתאם, תכנון טכני הוא חובה.

IMG-20160209-WA0017

איך תורמת לעסק תוכנית עסקית מפורטת ומדויקת?

יש הסבורים כי תוכנית עסקית מתאימה רק לעסקים בשלבי הקמה – אולם בפועל גם עסק ותיק, ואפילו מצליח, יכול להיתרם מאוד מכתיבת תוכנית עסקית מפורטת ומדויקת. תוכניות עסקיות הן מעין מפת אוצר שמאפשרת לבעלי העסק להבין מהן החוזקות שלו ואיך לנצל אותן באופן המיטבי, מהן החולשות ואיך ניתן להתגבר עליהן, מיהם המתחרים ומה צריך לעשות כדי להשאיר אותם מאחור, אילו הזדמנויות קיימים בשווקים הרלוונטיים ואיך ניתן לממש אותן, מהם הסיכונים ואיך למזער אותם, איך להתנהל נכון באופן שוטף מבחינת עובדים, ספקים, תהליכי ייצור ועוד, ועוד מרכיב חשוב של תוכנית עסקית טובה מאוד הוא מציאת פתרונות מימון משתלמים.

ייעוץ פיננסי ועסקי

ייעוץ פיננסי וליווי עסקי הם שירותים יקרי ערך עבור כל עסק, ובפרט עבור עסקים קטנים ובינוניים. כך למשל בעסק בתחום המדפים קיים ידע רחב היקף לגבי פתרונות מידוף יעילים, אבל המיומנויות העסקיות והידע הפיננסי לא תמיד יהיו גם כן ברמה גבוהה, ולמעשה בדרך כלל אין בעסק מומחיות שכזו.

ייעוץ עסקי מסייע לגשר מעל הפער המשמעותי. התהליך מקנה למנהלים כלים חיוניים שאיתם יוכלו להעצים את העובדים ולמצות את ההון האנושי כמו גם לשדרג מרכיבים אחרים בעסק, מזהה חסמים להצלחה ומשנה את הדפוסים השגויים שיצרו את אותם חסמים, ועוד.

הייעוץ הפיננסי מבטיח תזרים מזומנים תקין כך שהעסק לא יידרש להלוואות יקרות שלא לצורך, ובמידה וישנו רצון להתרחבות עסקית שמחייבת גיוס הון – יאותרו פתרונות המימון המתאימים ביותר לעסק תוך התבוננות גם בטווח הקרוב וגם בטווח הרחוק.

תדמית ודימוי עצמי של עסקי מדפים

תהליך התייעלות של עסק בתחום המדפים, טכנית ופיננסית, הוא הזדמנות לחזק גם את הדימוי העצמי שלו ואת תדמיתו בעיני קהל הלקוחות הפוטנציאליים. במסגרת הייעוץ המקצועי שמקבלים בעלי העסק מוקדשת תשומת לב גם לגיבוש אסטרטגיה שיווקית מיטבית, על בסיס הערכים החשובים לעסק. כשמדובר על עסק שמציע פתרונות מידוף ערכים אפשריים הם רצינות, אמינות, חדשנות, קשב מלא לצרכי הלקוח, עמידה בתקנים עדכניים וניסיון.

יצירת דימוי עצמי גבוה בקרב המנהלים והעובדים גם יחד משפרת את ביצועי העסק בזכות הלכידות והמחויבות, והבטחת תדמית נכונה בהתאם למאפיינים הספציפיים של סוגי לקוחות שונים (למשל בתי חולים, בתי מלון, מפעלים, מסעדות ועוד) מגדילה במידה ניכרת את הנאמנות שלהם וכמובן גם את המכירות, כך שמדובר בהשקעה משתלמת במיוחד.

איך לבצע ייעול של עסק בתחום המדפים?
5 (100%) 2 votes

Comments are closed.