09-8919404

טלפון:

ניהול עסק מכל סוג מחייב מתן תשומת לב לאינספור פרטים. בחירת מדפים מתאימים אולי לא נתפשת כהחלטה משמעותית מאוד, אבל גם לאיכות פתרונות האחסון ישנה השפעה על יעילות ההתנהלות ובהתאם על מיצוי הפוטנציאל של העסק – ובהתאם כדאי לדעת גם מהם סוגי המדפים הקיימים כיום ועל סמך מידע מקיף ומלא לבחור מבין כל האפשרויות הרבות שיש בימינו.

מדפי גסטרונום

מערכת מדפי גסטרונום מאפשרת התנהלות יעילה במיוחד בכל הנוגע למניעת הצטברותם של נוזלים תוך כדי אחסון או ייבוש. המבנה הייחודי של מדפים אלה מאפשר מעבר מקסימלי של אוויר, שתורם לייבוש מהיר של התבניות והמגשים. עוד כדאי לדעת שהשלדה מיוצרת מנירוסטה ואילו הסיפונים עם המסילות עשויים מפולימר קשיח.

מאפיין נוסף של מדפי הגסטרונום הוא האפשרות לשלוף בקלות את הסיפונים המיוחדים, למשל לצורך שטיפתם או הכנסתם למדיח. כמו כן ניתן לבחור בין מערכת מדפי גסטרונום עם גלגלים לבין מערכת נייחת, בהתאם לצרכים הספציפיים של העסק שלכם. בכל מקרה מערכת זו אידיאלית לאחסון וייבוש תבניות אפייה, מגשי אפייה, מגשי אוכל ותבניות גסטרונום.

עוד חשוב להדגיש שישנם מספר דגמים של מערכת מדפים לעסק שזקוק לפתרון אפקטיבי זה: דגם אחד הוא בן 3 קומות וכולל 2 מרווחים לתבניות גדולות (650 ס"מ על 530 ס"מ), דגם אחר הוא בן 4 קומות עם מרווח אחד לתבניות הנ"ל וישנו גם דגם בן 5 קומות עם 4 מרווחים לתבניות של 530 ס"מ על 325 ס"מ. אופציה נוספת היא מערכת בהתאמה מדויקת לצרכים הספציפיים שלכם, הן מבחינת הגובה והן מבחינת גודל המגשים שהיא תוכל לאחסן.

מדפי קיר לתעשיית הכימיה

סוג אחר של מדפים הוא מדפים לעסקים בתעשיית הכימיה, עפ"י הצרכים הייחודיים של תעשיה זו. מדובר במדפי קיר אשר מאפשרים ניצול מקסימלי של כל חלל, שכן בדרך זו גם הקירות הופכים לשטח אחסון. בפרט ניתן למקם את מדפי הקיר מעל למשטחי העבודה, וכך ליהנות ממקסימום נגישות לכל פריט ופריט מבלי להקדיש לכך שטח יקר בחלל עצמו.

מדפים לתעשיית הכימיה כוללים זרועות מפלסטיק משוריין, פרופיל נירוסטה ומדרסים מפולימר קשיח (שניתנים לשליפה בקלות לצרכי שטיפה והבטחת מקסימום היגיינה). ישנה בחירה בין מדפי קיר בעומק 33 ס"מ לבין מדפי קיר בעומק 48 ס"מ, בין מדפים מלאים למדפים מאווררים וכמובן שניתן גם לרכוש מערכת בת מספר קומות.

מדפים אלה מתאימים גם עסקים בתעשיית המזון, ובמקרים אלה ניתן להוסיף להם מתקן שעליו ווים שיכולים להוות פתרון אחסון לאביזרי מטבח שונים.

העומס המרבי של מדפים לעסק בקטגוריה זו הוא 80 ק"ג למטר, בפיזור, ובנוסף הם אינם מחלידים.

מדפים לבתי מלון ולחנויות

סוג אחר של מדפים מיועד לעסקים שזקוקים לאחסנה יבשה ולפתרונות שעומדים בעומס קל עד בינוני. אלו הם מדפי פלדה מגולוונת שמרכיבים מערכת מודולרית מאוד: הגבהים הסטנדרטיים הם 180 ס"מ, 2 מטר, 220 ס"מ ו-3 מטר, אבל ניתן להזמין גם גבהים אחרים, נמוכים יותר, בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם. בחירה קיימת גם לגבי עומק המדפים – 80, 60, 50 או 40 ס"מ – ואת המרחק בין מדף למדף ניתן לשנות ברווחים של 2.5 ס"מ. המפתח בין העמודים נע על המנעד שבין 80 ס"מ לבין 180 ס"מ, במרווחים של 20 ס"מ.

כושר הנשיא של מדפים מגולוונים לעסקים הוא כ-250 ק"ג למטר, בפיזור.

דרגשים לעומס בינוני או כבד

סוג נוסף של מדפים לעסקים בתחום המזון הוא דרגשים. דרגשים אלה עומדים בהנחיות של משרד הבריאות לפיהן מוצרי המזון חייבים להיות מאוחסנים במרחק של לפחות 30 ס"מ מהרצפה, עשויים שלדת נירוסטה ומתאימים לשימוש הן במחסנים והן בחדרי קירור והקפאה.

דרגשים לעומס בינוני יכולים לשאת עד 250 ק"ג למטר, ואילו כושר הנשיאה המקסימלי של דרגשים לעומס כבד הוא 500 ק"ג למטר.

עומק הדרגש הוא 30 ס"מ, 48 ס"מ או 60 ס"מ ואת האורך ניתן לבחור בדיוק לפי הצרכים של כל עסק.

חשיבותו של הייעוץ המקצועי

בכל מקרה שבו מחפשים מדפים לעסק, רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים ובעלי יושרה - בדרך זו תוכלו לקבל ייעוץ מותאם ספציפית לצרכים שלכם והמלצות על המדפים האופטימליים עבורכם.

 

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

פתרונות אחסון לעסקים

מדפים לחנויות ועסקים

בחירת המדפים המתאימים לעסק
5 (100%) 1 vote

Comments are closed.