09-8919404

טלפון:

מדוע ולמה כדאי לבחור בהקפדה עגלת ניקיון. מי זקוק לעגלה שכזאת והיכן ניתן להשיג אותה, ברמה הכי גבוהה. אילו טיפים יעזרו לכם לבחור.

בכל מקום שבו מעסיקים אנשי תחזוקה ומנקים או מנקות, אמצעי ניקוי ועזרים מובלים יותר בנוחות כאשר ישנה עגלה טובה בהישג יד. יוליוס הנדסה מעמידים לרשותכם מגוון רחב של דלפקים בעלי גלגלים, עגלות רשת, עגלות שירות ועגלות ניקיון מן המובחר. רוצים לשמור על סדר וניקיון במרחב הציבורי, בעסק שלכם, במרכז המסחרי או בכל מקום אחר? בעזרת עגלות ניקיון מטיב מעולה, הסביבה יותר מסודרת ונקיה. מתאים גם לחברות ניקיון ואחזקת מבנים.

כל הסיבות לבחור עגלת ניקיון בחוכמה:

לא כל עגלה בעלת גלגלים תתאים באופן אידיאלי עבור עובדי הניקיון שפועלים ללא לאות לשיפור חזות הרצפה, טאטוא, שטיפה, הברקה וכל היתר. נוכל להצביע על כמה סיבות חשובות וטובות, להעדיף ולבחור עגלת ניקיון בצורה חכמה וראויה:

  • נוחות – על גבי עגלת ניקיון מותאמת, ניתן להעמיס מגוון פתרונות ניקוי, חומרי ניקוי, סמרטוטים, מטליות, גלילי ניקוי או שקיות ניילון עבור פחי האשפה. כך יוצרים נוחות עבודה מיטבית, ללא אלתורים (שיוצרים אי נוחות ופחות בטיחות).
  • מהירות – כאשר כל ציוד הניקיון הדרוש מועמס על עגלת ניקיון אחת, ניתן ליעל ולשפר את עבודת הניקיון. כך ניתן לבצע את המלאכה יותר מהר, תוך שמירה על הסדר סביב.
  • בטיחות – אנשי ניקיון שאינם מצוידים בעגלה ראויה עשויים, מבלי לרצות בכך, לגרום למפגעי בטיחות. כאשר כל הציוד מאורגן בתוך העגלה, לא משאירים בשטח דלי עם מי סבון, מגבים וכדומה. כך שומרים על בטיחות העובדים, בטיחות העוברים ושבים וכמובן גם המנקים.

עגלות שירות

כך תבחרו עגלת ניקיון טובה

חברת יוליוס הנדסה מספקת מגוון רחב של פתרונות, ללקוחות מוסדיים, פרטיים, חברות ועוד. הטיפים הבאים יעזרו לכם לבחור עגלת ניקיון טובה, ללא פשרות.

גלגלים איכותיים – עגלת ניקיון איכותית תהיה מצוידת בגלגלים מאיכות גבוהה. הם צריכים להיות חזקים ולאפשר תנועה חלקה וקלה לכל כיוון. כמו כן, הגלגלים האיכותיים מעניקים יציבות ומונעים מהעגלה “לברוח” לצדדים או חלילה, להתהפך. אנו מציעים עגלות המורכבות באיכות גבוהה, בעלות גלגלים מהשורה הראשונה.

משטח נשיאה נוח – עליו ניתן להעמיס את כל מה שנחוץ, כל הציוד הדרוש לאיש או אשת הניקיון. משטח יציב, רחב ונוח מייעל את המלאכה.

ידית אחיזה ידידותית – עגלת ניקיון בעלת ידית אחיזה ידידותית מיעלת את השימוש בעגלה. מאפשרת הובלת העגלה בנינוחות, בצורה ארגונומית ובריאה. אין צורך להתאמץ ולהעמיס משקל על הגב הכפוף. העגלות שלנו מובילות ברמת הגימור עד רמת הידית ומשטח הנשיאה.

את העגלה בחרו אך ורק מספק אשר מכיר את צרכי התעשיה, צרכי הניקיון והתקנים המובילים והנחשבים. אנו ערוכים לספק לכם את מיטב הפתרונות, ללא לאות ותוך מחויבות לטוב ביותר.

עגלות שירות עם מדפים

 

לדגמים נוספים, מחירים, ועוד – צרו איתנו קשר

לקבלת הצעת מחיר מהירה:
עגלת ניקיון
5 (100%) 1 vote

Comments are closed.