09-8919404

טלפון:

כאשר מדובר בחדרים קרים כגון חדרי קירור או חדרי הקפאה חשוב לבחור את המדפים הנכונים, שיחזיקו לאורך זמן ויעמדו בציפיות שלכם.

במטבח במיוחד, החלודה יכולה להיות האויב הכי גדול שלכם ולכן עליכם לשים לב כי המדפים אותם אתם בוחרים יהיו עשויים משלדת נירוסטה אנטי קורוזיבית.

מדפי הקור של חברת יוליוס הנדסה "סטרוטק" עוצבו ותוכננו במיוחד לצרכים אלו. למדפי סטורטק מספר יתרונות שהופכים אותם למדפים המושלמים לחדרי קירור:

  1. שלדת נירוסטה עמידה  - אנו מעניקים אחריות נגד חלודה לכל החיים!
  2. משטחי אחסון העשויים מפולימרים משרויינים מיוחדים – לאחר שנים של פיתוח הגענו לתערובת פולימרים (פלסטיק) מיוחדת ועמידה שהיא גם חזקה, גם קלה לניקוי וגם מתאימה לטמפרטורות קיצוניות.
  3. מודולריות מלאה – בכל שלב בחיי המדף תוכלו לבד לשנות את הגבהים של המדפים וכמו כן לשנע אותם ממקום למקום.

למערכת סטור טק התאמה מיוחדת לשוק המזון, דמיינו שרכשתם מערכת מדפים ואת המרווחים בין הקומות קבעתם לפי הסחורה הקיימת שלכם. כעבור שנה החלפתם ספק של מוצר מסויים שהחליף לכם את גודל הארגזים, מה תעשו עכשיו כאשר הארגז לא נכנס בין המדפים? תקנו מערכת מדפים שלמה חדשה? עם "סטורטק" תמיד תוכלו לשנות לבד את גובה המדפים ולהתאים אותם לצרכי האחסון שלכם.

את המדפים של חברת יוליוס הנדסה אנו מייצרים בארץ, אנחנו מאמינים בשירות מהיר ומקצועי. אנו מתאימים את המדפים בדיוק למידות החלל ועוזרים להגיע לניצול מקסימלי של החלל.

מדף קור מקפיא גוגל תל אביב

למדפי הקור יש מספר שמות נפוצים, מדפי קור, מדפים לחדרי קירור, מדפים לחדרי הקפאה, מדפי קירור, מדפי פלב"מ, KP3, כוננית אחסון ועוד.

המדפים של חברת יוליוס הנדסה מומלצים ומאושרים ע"י העיריות השונות וע"י משרד הבריאות.

רוצים לראות את המדפים? לחוש אותם?  צרו איתנו קשר ונגיע אליכם להדגמה ללא התחייבות וללא תשלום.

 

נשמח אם תדרגו :)

One Response to מדפי קור

  1. יוני

    אלה מדפים מסוג אל חלד