09-8919404

טלפון:

כל שלב במעבר דירה הוא מלחיץ ומרגש בו זמנית, למה מלחיץ? משום שאנו רוצים ומייחלים שהחפצים שלנו יעברו בבטחה למקום החדש שלהם מבלי שייפגעו, בעיקר כאשר יש לנו ערך סנטימנטלי לחפצים השונים.

אך מה עושים כאשר התכולה היא רבה ואין אפשרות כזו להניח אותם ככה כמו שהם התוך חדר או מחסן?

יש פתרון והוא הרבה יותר פשוט משחשבנו והוא נקרא אחסון תכולת דירה בעזרת מדפים! (קראו בהרחבה https://www.ocean-il.co.il/אחסנה/) איך אפשר לאחסן את החפצים על מדפים? ואם אילו חפצים גדולים וכבדים?

אז כן, גם לזה יש פתרון ישנם 3 סוגי מדפים מובילים ומומלצים המיועדים לשימוש בטיחותי :

מדפי אלומיניום

מדפי האלומיניום מיועדים להנחת פריטים קלים יותר , כמו למשל פרטי לבוש שאין צורך בהם כעת. מדפי האלומיניום הם קלים לנשיאה והיתרון הבולט שלהם שניתן להעביר אותם ממקום למקום , יחד עם זאת אם רוצים מדפים קצת יותר מעוצבים אין ספק כי מדפי האלומיניום הם אלו שיקבלו את העדיפות הגבוהה ביותר.

למרות ואולי על אף המראה המתכתי שלהם הם משתלבים יפה מאוד עם כל עיצוב אחר וזה היופי שבהם. מדפי האלומיניום בהחלט יכולים להתאים לאחסון תכולת דירה בצורה הפרקטית והטובה ביותר , והם עמידים לאורך זמן ויכולים להישאר עוד שנים רבות ואפילו לעבור לדירות הבאות.

מדפי אחסון לתכולה

מדפי נירוסטה

ידוע כי בכל מעבר דירה ישנם כלים שכבר לא בשימוש יומיומי  אבל חבל לזרוק אותם והאפשרות היחידה היא לאחסן אותם במקום יבש ובטוח. מכיוון שרוב הסיכויים כי כלים אלו הם כבדים יותר ומדפי האלומיניום לא יתאימו לשימוש, קיימת אופציה נוספת והיא שימוש במדפי נירוסטה. מדפים אלו אינם מתעקמים , הם עמידים ויכולים לשאת משא כבד.

לא רק זה, משום שמדפי הנירוסטה אינם צוברים אבק ואם אותם מדפים מותקנים במחסן שלא מגיעים אליו הרבה זו בהחלט בשורה טובה. חשוב להדגיש כי הנירוסטה משמשת בעיקר מקומות סטריליים כמו בתי חולים, מטבחים שונים שבהם הסטריליות היא שם קוד חובה וזה יתרון משמעותי.

הסטיגמה על נירוסטה היא שזה משהו מתכתי קר ומנוכר, אבל כיום אפשר למצוא מגוון רחב של מדפי נירוסטה בהתאמה ובעיצוב שלא מותיר ספק.

 מדפי מתכת

מדפי המתכת היא נחשבים הכי עממיים ופופולאריים , הם עמידים וחזקים ומתאימים לכל חדר . ניתן לראות את מדפי המתכת בחנויות השונות ולמה? משום שהם קלים להתקנה ואפשר לבחור מדפי מתכת מודולריים כך שבכל עת ולפי הצורך ניתן לשנות את המיקום שלהם. ולכן אלו מדפים שבהחלט ניתן להשתמש בהם לצורך אחסון תכולת דירה . מדפים אלו יעילים ופרקטיים ומשמשים את הצרכנים ובעלי העסקים השונים לשימושים כאלו ואחרים.

לסיכום

הצורך לארגן ולסדר את תכולת הבית הוא הכרחי וכדי שזה ייצא לפועל יש 3 סוגי מדפים אחסון שיכולים להיות רלוונטים לשימוש .

מדפי אלומיניום, מדפי נירוסטה ומדפי מתכת.

3 סוגי מדפים לאחסון תכולה שתשמר בבטחה
5 (100%) 1 vote

Comments are closed.