09-8919404

טלפון:

מדפים לסופר

מגוון סוגי עסקים זקוקים למדפים וככלל, מוטב שהם יהיו איכותיים. אך מעטים הם העסקים אשר זקוקים לפתרונות מידוף מרובים יותר מאשר סופר. התאמה, ייצור והתקנה של מדפים לסופר הינם בעלי השפעה עצומה על ההתנהלות בעסק, בכל הרמות. החל מסידור הסחורה שמגיעה מהמחסן, דרך יצירת תצוגה נאותה ללקוחות וכלה בשיפור במחזור המכירות.

אנו ביוליוס הנדסה, מתמחים כבר מעל ל-30 שנה בפתרונות איכות למגוון הלקוחות. מספקים אמצעי אחסון ומידוף לשלל עסקי המזון, חברות קמעונאיות, עסקי תעשייה ואירוח. לסופר החדש, לסופר המשודרג, לעסק רב סניפים או לחנות יחידנית – אנו נדע להתאים בשבילכם מדפים מעולים, ללא פשרות.

איך בוחרים מדפים לסופר, כללים חשובים

על מנת להיטיב לבחור מדפים לסופר, כדאי להקדיש תשומת לב לכללים הבאים.

  • היכן יוצב המדף – האם המדף נועד עבור המחסן או אזור לוגיסטי של הסופר או שהוא יוצב באזורי המכירה, עבור הלקוחות.
  • סוג המחלקה וסוג המוצרים – יתכן והסופר ירצה להציג מראה אחיד של מדפים מדגם אחד. אך אפשרי גם שעדיף לבחור מדפים בסגנונות שונים, לפי אופי המחלקה. גם סוגי המוצרים הנמכרים מניעים בחירה בסוגי מדפים שונים.
  • מבנה המדף – תמיד נחוצה הגדרה של מאפייני המדף מבחינה גובהו, עומקו ורוחבו.
  • עמידות וכושר נשיאה – בהתקנת המדפים, יש לוודא כי הם יכולים לעמוד בנשיאת משקלים לפי הרצוי.
  • כדאי להגדיר מראש האם יתכן שהמדף ישמש בעתיד לצרכים אחרים. כלומר, אם מדף שישמש כיום לתצוגת לחמים ייועד אולי בעתיד לנשיאת מוצרים כבדים יותר, נצטרך מדף עמיד יותר.

מדפים לסופר

הכירו את המדפים שיעזרו לכם למכור יותר

תכנון נאות של מדפים לסופר יוכל לעזור לכם להפיק יותר מהחנות או מרשת החנויות. מקובל להניח כי המדפים הכי מצטיינים מבחינת מחזור המכירות הם המדפים המותקנים בגובה העיניים. ואכן, ביוליוס הנדסה יודעים לייצר בהתאמה מושלמת, מדפים לנראות מכסימלית. מדפים שישיגו את החשיפה הטובה ביותר, למוצרים שרוצים למכור יותר. יחד עם זאת, תכנון מדפים בצורה מושכלת ומקצועית יעזור להפיק יותר, גם ממדפים שנמצאים מתחת או מעל לגובה העיניים הממוצע של הלקוח.

כיצד נעזור לכם למצוא את המדפים הטובים ביותר

הניסיון של יוליוס הנדסה בתכנון מדפים אופטימליים מיושם שוב ושוב, בכל יום ויום. אנו עובדים מול העסקים והתעשיות המובילים במשק הישראלי. לקחנו חלק ואנו ממשיכים לקחת חלק ב”תפירת” פתרונות מידוף מעולים, לשלל חנויות קמעונאיות וסיטונאיות.

הידע והיכולת של הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם. בעזרתכם, נבין לאן אתם חותרים להגיע מבחינה עסקית. נוכל להציע לכם שלל פתרונות לכל המחלקות בחנות, לתצוגה וסידור של מגוון רחב של פריטים וסוגי מוצרים.

לא נשקוט ולא ננוח עד שנתאים בשבילכם את המדפים הטובים ביותר, שיעניקו חווית קניה, סופר מסודר וניצול מקסימלי של שטח מידוף. נוכל לתכנן ולייצר עבורכם מדפים לכל סוג של מוצרים שנמכרים בסופר. מדפים למוצרי מאפה, למוצרים ארוזים, לתבלינים, לכל סוגי המוצרים האחרים. פתרונות מידוף לשימורים, למוצרי ניקוי ולכל דבר אחר. פתרונות תצוגה שכוללים מכירה בתפזורת, מוצרים תלויים ועוד ועוד.

מדפי אחסון

מידוף והמיתוג שלכם, עובדות חשובות

בכל סופר שהוא ניתן למצוא מיתוג מסוים. עם זאת, באזורים השונים בחנות ניתן למצוא מוצרים משפחות שונות, בעלי מיתוג מגוון. כלומר, נוכל לסייע לכם להתאים גם המדפים הנכונים, לפי מיתוג כולל אך גם לפי התאמה עם סוגי המוצרים הנבדלם. עבור מחלקה שבה נמכרים מוצרים בסיסיים, למשל, אין צורך להשקיע במדפים בעיצוב יוקרתי. למעשה, עיצוב כזה יהיה לרוב צורם לעין. את המדפים היוקרתיים והממותגים יותר כדאי להשאיר למחלקות שבהן מוכרים מוצרי יוקרה או מוצרים יקרים יותר. כמובן, אם מדובר בסופר שממותג בצורה יותר עממית, הרי שנכון יהיה ליצור תאימות לכלל פתרונות המידוף באופן כללי. כלומר, לעיתים יהיה נכון לבחור את הפתרונות בנראות יותר פשוטה ולעיתים עדיף יהיה לדאוג לנראות יותר אלגנטית.

מדפים ייחודיים גם לאזור הקופות

יוליוס הנדסה – נשמח לעמוד לשירותכם, בתכנון, אספקה וייצור מערכות מידוף לסופר שלכם, בכל קנה מידה, לכל שטח מידוף. לכל המחלקות, לכל האזורים. כמו כן, נוכל לסייע בפתרונות מידוף ותצוגה לאזורים אסטרטגיים כדוגמת סביבת הקופות. אלה יהיו מדפים לא גדולים אולם מזמינים. זוהי ההזדמנות למכור יותר, בשלב עריכת החשבון ולפי שהלקוחות עוזבים את החנות.

מדפים לסופר
5 (100%) 1 vote

Comments are closed.