09-8919404

טלפון:

 • מדפי נירוסטה ומדרסי פלסטיק – סטור-טק
 • מדפי נירוסטה ומדרסי פלסטיק – סטור-טק
 • מדפי נירוסטה ומדרסי פלסטיק – סטור-טק
 • מדפי נירוסטה ומדרסי פלסטיק – סטור-טק
 • מדפי נירוסטה ומדרסי פלסטיק – סטור-טק
 • מדפי נירוסטה ומדרסי פלסטיק – סטור-טק
 • מדפי נירוסטה ומדרסי פלסטיק – סטור-טק

מערכת מדפי נירוסטה המתקדמת בישראל

 • מערכת המדפים סטור-טק הינה מוצר הדגל של חברת יוליוס הנדסה.
 • המערכת עונה על מגוון רחב של שימושים: מיועדת לאחסון בחדרים רטובים, מדפים לחדרי קירור והקפאה ובחדרים יבשים.
 • מדף לשטיפת כלים.
 • המערכת תואמת את דרישות התקינה של ענף המזון באירופה ובארה"ב.
 • המערכת מודולרית ומורכבת משלדת נירוסטה ומדרסים העשויים פלסטיק פולימרי קשיח.
 • ניתן לקבל את המדפים בשלושה עומקים שונים:
  33 ס"מ
  48 ס"מ
  60 ס"מ
 • את מערכת המדפים ניתן לבנות באורכים וגבהים משתנים בהתאם לדרישות הלקוח.
 • המדרסים נשלפים בקלות וניתנים לשטיפה במים זורמים ובמדיח כלים לצרכי היגיינה מקסימאלית.

מהי נירוסטה?

סטורטק מדפי מתכתהמילה “נירוסטה” מגיעה מהשפה הגרמנית: קיצור שמורכב מההברות הראשונות בביטוי NIchtROstrender STAhl. פירוש הביטוי הוא “פלדה שאינה מחלידה”, וזו כמובן האיכות הייחודית החשובה ביותר של חומר גלם זה. למעשה, “נירוסטה” הוא השם של מוצר ספציפי של התאגיד הגרמני טיסנקרופ – אבל כולנו משתמשים בה כמובן פשוט כדי לתאר פלדת אל חלד.

מבחינה כימית מדובר בסגסוגת ברזל שיש בה גם כרום. כמות הכרום היא 10.5% או יותר מהמשקל הכולל. יסוד זה מתאפיין בהתחמצנות מהירה, כך שהוספתו לברזל מייצרת שכבת מגן והופכת את הנירוסטה לעמידה בפני קורוזיה (בניגוד לפלדה “רגילה” שבה מוסיפים לברזל פחמן ולא כרום). בזכות העמידות הנ”ל מדפי נירוסטה הם אופציה מעולה למגוון רחב מאוד של שימושים.

מדפי נירוסטה במטבחים תעשייתיים

מדפי נירוסטה
במטבחים בבתי קפה ומסעדות מתבצעת עבודה אינטנסיבית מאוד, בסביבה שיש בה לא מעט מים ורטיבות. באופן דומה גם מטבחים של חברות קייטרינג ומטבחים מוסדיים מתאפיינים בעומס רב ובסביבה שמחייבת עמידות גבוהה של כל מרכיב ומרכיב.

בפרט יש צורך במקומות הנ”ל במדפים לצרכים שונים – למשל לעמדת הוצאת המנות, או למדור שטיפת הכלים, וגם על הקירות ניתן למצוא מדפים ועליהם פריטים שונים שחייבים להיות בהישג יד. לכל המטרות הנ”ל מדפים מנירוסטה הם הפתרון המושלם.

הסיבה הראשונה לכך היא כאמור העמידות למים. כל בעל עסק שרוצה ראש שקט ומדפים שימלאו את ייעודם לטווח הארוך חייב לקחת בחשבון את הרטיבות – הנירוסטה היא כאמור חומר גלם בעל עמידות גבוהה במיוחד לקורוזיה (התהליך שמייצר את החלודה שמפוררת את הברזל), ולכן מתאימה למטבחים תעשייתיים.

סיבה שנייה היא כושר הנשיאה של מדפי הנירוסטה. בזכות הברזל שמהווה את המרכיב העיקרי בסגסוגת, נירוסטה מתאפיינת בחוזק רב ויכולה לשאת משקלים משמעותיים – כך שגם מבחינה חשובה זו מדובר באופציה עמידה לטווח ארוך.

הסיבה השלישית שבזכותה מדפי הנירוסטה הם פופולריים מאוד היא שקל מאוד לנקות אותם – עוד יתרון בעל משקל בלתי מבוטל במטבחים שמתלכלכים במידה ניכרת באופן קבוע.

כשמתלבטים אם לרכוש מדפי נירוסטה מחיר המוצר מהווה כמובן גם הוא פקטור בהחלטה הסופית. גם בהיבט זה מדובר באופציה משתלמת, בזכות יחס העלות-תועלת האופטימלי.

מדפים מנירוסטה – גם בשימוש פרטי

מדפי נירוסטה אמנם מזוהים עם מטבחים תעשייתיים, אבל ניתן לראות אותם גם בלא מעט בתים פרטיים.מדפי אחסון

כדאי לזכור שגם במרחבי המגורים שלנו, המטבחים הופכים לעתים לזירת התרחשות אינטנסיבית למדי. בשנים האחרונות עוד ועוד ישראלים גילו את הקסם שבעשייה קולינרית, נחשפו לחומרי גלם חדשים ולמתכונים מעניינים, וגם קיבלו השראה מתוכניות כמו מאסטר שף ודומות לה. מאחר שגם במטבח פרטי שוררת כמובן רטיבות, העובדה שמדובר בפלדת אל חלד הופכים את מדפי הנירוסטה לעדיפים בהרבה על פני אופציות אחרות. היכולת לשאת משקלים גדולים מהווה אף היא יתרון גם כשמדובר במטבח שמאכיל מספר מצומצם של אנשים, וכך גם קלות הניקוי.

בזכות שלל האפשרויות ניתן למצוא מדפים בכל מידה ובכל גודל רצוי, כך שההתאמה למטבח הספציפי תהיה מושלמת, וכמו כן מבטיח המגוון הרחב של מדפי נירוסטה מחירים נוחים.

פתרון אחסון על בסיס מדפי נירוסטה

לא “רק” במטבחים אלא גם במחסנים רבים ישנם מדפים מנירוסטה. בחדרי קירור והקפאה ישנה כמובן חשיבות לאיכות העיקרית של ה-NIchtROstrender STAhl, העובדה שהיא לא מחלידה, אבל גם בחדרים היבשים בהחלט כדאי לשקול התקנת פתרונות מידוף מבוססי נירוסטה.

בפרט מומלצת האופציה הזו כשהמדפים משמשים לאחסון פריטים בעלי משקל גבוה, שכן הנירוסטה היא קודם כל פלדה, ולכן יש לה יכולת נשיאה מרשימה. בנוסף גם במחסנים יש צורך לנקות מעת לעת את המדפים, ומן הסתם ישנה שאיפה לעשות זאת במינימום זמן ובלי דאגות.

מדפי נירוסטה נשמרים היטב בטווח טמפרטורות נרחב מאוד, כך שלא משנה סוג האחסון – קירור, הקפאה או “רגיל”, וגם אם מדובר בחלל שהטמפרטורה בו גבוהה יחסית – המדפים יישארו כפי שהם לאורך זמן רב. מומלץ לבחור במערכות מידוף מודולריות, כדי להבטיח אחסון יעיל גם במצבים משתנים וכך לנצל באופן מיטבי את השטח היקר. בדרך זו, והודות לכושר הנשיאה המרשים, בזכות מדפי נירוסטה מחיר האחסון יהיה מינימלי, שכן ניתן לשמור כמות גדולה מאוד של חומרי גלם או סחורה מוכנה בשטח מצומצם.

 

 

4 3
2 8

button

לקבלת הצעת מחיר מהירה:
מדפי נירוסטה ומדרסי פלסטיק – סטור-טק
5 (100%) 2 votes