09-8919404

טלפון:

חדש! מדפי תצוגה לחנויות

אוגוסט 24, 2015

מדפי התצוגה הלבנים הם המדפים הפופולריים ביותר שניתן למצוא ברשתות השיווק, הם משמשים לתצוגה ואחסון של מוצרים בפרונט, כלומר בצד שבו מסתובב הלקוח.

המדפים מותאמים לשימוש נוח, מסודרים בגובה שמתאים לקניה וליקוט של מוצרים, הגבהים של המדפים ניתנים לשינוי בקלות וניתן להתאים אותם לפלנוגרמה שלכם.

את המדפים ניתן להזמין ולהתקין במידות וגדלים שונים:

מדפים לחנויות פרחים

מרץ 24, 2015

בתחום חנויות הפרחים ניתן למצוא חדרי קירור שנועדו לשמור על טריות הפרחים.
אנו מייצרים ומספקים מערכות מדפים מיוחדות לחדרי הקירור הללו בגבהים שמתאימים לדליי פרחים ומותאמים במיוחד לתנאי האחסון הלחים. קרא עוד

חדש – יוליוס אקו מדפים חסכוניים לחדרי קירור

אוקטובר 06, 2014

רוח חדשה נושבת באויר,

בתערוכת ישראפוד הקרובה נציג ליין חדש של מדפים, "יוליוס אקו" – המדפים החסכוניים ביותר בארץ לחללים רטובים, חדרי קירור והקפאה.

מערכת המדפים החדשה מתבססת על החלקים האיכותיים של חברת יוליוס הנדסה ושומרת על רמת האיכות הגבוהה שאנו מציעים לקהל לקוחותנו.

31

אוגוסט

מדפים לחדרי קירור והקפאה

כמו בהרבה תחומים, גם בתחום המדפים ישנם מוצרים שמתאימים יותר וכאלו שמתאימים פחות.

כל מי שמתחיל את צעדיו הראשונים בעולם הקולינארי מגלה את חשיבותם של כלי עבודה נכונים. לדוגמא, סכין חדה וטובה או תנור אמין וחזק יגרמו לעבודה שלכם להיות נוחה יותר ולאוכל שלכם לצאת טעים יותר.

קרא עוד

26

ינואר

מדפי קור

כאשר מדובר בחדרים קרים כגון חדרי קירור או חדרי הקפאה חשוב לבחור את המדפים הנכונים, שיחזיקו לאורך זמן ויעמדו בציפיות שלכם.

במטבח במיוחד, החלודה יכולה להיות האויב הכי גדול שלכם ולכן עליכם לשים לב כי המדפים אותם אתם בוחרים יהיו עשויים משלדת נירוסטה אנטי קורוזיבית.

מדפי הקור של חברת יוליוס הנדסה "סטרוטק" עוצבו ותוכננו במיוחד לצרכים אלו. למדפי סטורטק מספר יתרונות שהופכים אותם למדפים המושלמים לחדרי קירור:

קרא עוד

21

מאי

גיהנום הגסטרונום

אם עבדתם במטבח תעשייתי בוודאי נתקלתם באותה בעייה מוכרת, תבניות הגסטרונום יצאו מהשטיפה וכעת יש לייבשן.
אבל יש בעיה, כאשר מניחים אותן אחת על השנייה המים נשארים בתוך התבנית, מתחילים להסריח ולפתח בקטריות. כאשר מניחים אותן הפוך שטח הייבוש ענק ואין מספיק מקום לכל התבניות ובכלל הפעם המים מצטברים על המסגרת. קרא עוד

21

מאי

מדפי רשת

מדפי הרשת הפכו בשנים האחרונות לפריט אופנתי בבתים רבים מסביב לעולם.
אין בית שלא זקוק לשטח אחסון נוסף, תמיד חסר מקום לבגדי החורף או לציוד במטבח.
מדפי הרשת הם פתרון זול, נוח ואסטטי לבעיות אחסון רבות בבית או בעסק.

הם קלים להרכבה ומודולריים כך שיכולים להתאים בדיוק לצרכים שלכם. מבנה הרשת של המדפים מונע הצטברות של אבק ולכלוך. הם חזקים, עמידים ויציבים ובנוסף להכל הם מתאימים לכל חלל. קרא עוד

ניהול שרשרת אספקה ואחסנה

מאי 20, 2013

אחד התהליכים החשובים והנכונים בהם נוקטים כעת מירב הארגונים ובעלי העסקים הוא ניהול נכון של תהליכי האספקה לחברה. ניהול לא נכון של תהליך זה הינו גם גורם לפעולות בחברה להיעשות בצורה הרבה יותר איטית וגם עלול להוביל להפסדים כספיים בלתי מבוטלים. קרא עוד