09-8919404

טלפון:

הסוגים השונים של המתכות הם חומרי גלם נפוצים מאוד וכמעט אין פינה ברחבי העולם או תחום פעילות של המין האנושי שבהם אין נוכחות מתכתית, כך שאך טבעי שגם כשאנחנו מחפשים פתרונות מידוף יתבלטו אלה העשויים ממתכת – בין אם הברזל שמשדר חוזק וחוסן ובין אם האלומיניום שמשדר קלילות מסוימת (אם כי לא על חשבון היציבות).

מדפים ממתכת לשימושים עסקיים

בבתי עסק, שמטבעם זקוקים לפתרונות אחסון עמידים במיוחד וחזקים מאוד, נעשה שימוש נרחב למדי במדפים העשויים מתכת.

במכולות ובסופרמרקטים משתמשים במדפי מתכת גדולים ורחבים כדי להציג בבטחה מקסימום פריטים ללקוחות השונים, וגם כדי לאחסן בשטחי האחסון מלאי רחב היקף במיוחד ובכך לנצל עד תומו את המחסן ואת השטח היקר שבו.

דוגמה נוספת למקום שבו נדרש שימוש נרחב במדפים עשויים ממתכת הוא כל מטבח מוסדי, שם בעיקר תמצאו מדפי נירוסטה (המילה "נירוסטה" שייכת לחברה גרמנית אולם בארץ היא הפכה לשם נרדף לפלדה שאינה מחלידה, המורכבת מברזל וכן כרום שמעניק את העמידות בפני קורוזיה וחלודה). עוד ניתן למצוא מדפי מתכת בספריות ציבוריות ובעצם בכל ספריה שהיא, שכן ספרים מטבעם הם כבדים ונדרשים מדפים מסיביים על מנת לשמור עליהם בבטחה.

מדפי המתכת לשימוש תעשייתי

באופן טבעי גם במפעלים נעשה שימוש רחב היקף במדפי מתכת, שהרי חלק גדול מחומרי הגלם ברוב המפעלים הינם כבדים, גדולים ומסיביים – ואחסונם מחייב פתרונות בעלי חוסן רב.

בדרך כלל יהיו אלה מדפי ברזל, אולם גם האלומיניום הולך ותופס לו מקום של כבוד במסגרת פתרונות האחסון שמשמשים את התעשייה בימינו.

מדפי מתכת ביתיים

מדפי המתכת אמנם מזוהים בעיקר עם שימושים תעשייתיים ועסקיים, אבל גם בבתים פרטיים ניתן למצוא מדפים שכאלה (לצד מדפי עץ, שנתפשים כמתאימים יותר לשימוש ביתי ובפרט לחדרי השינה, חדרי הילדים והסלון שכן הם משרים סביבם אנרגיות חמימות, נעימות והרמוניות מאוד).

אמנם מדפי עץ נהנים מאסתטיקה מרשימה, אבל גם מדפי אלומיניום משדרים עדכניות ומודרניות, וגם קלילות וניקיון, וכמובן שגם למדפי הברזל נוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה ואף יופי קלאסי. כדאי לזכור שניתן גם לצבוע מדפי מתכת על-מנת שישתלבו בצורה המיטבית בכל מרחב.

שימוש נוסף במדפי מתכת לצרכים ביתיים הוא במחסנים שלנו, שם אנחנו זקוקים פחות לאסתטיקה ויותר לכושר נשיאה רב כדי שנוכל לאחסן מקסימום פריטים בשטח קטן יחסית.

איך לבחור את מדפי המתכת?

המגוון הרחב של האפשרויות בתחום מדפי המתכת מאפשר לכולנו לבחור מתוך כמה וכמה וכמה אפשרויות וכך להגיע למדפים האופטימליים עבורנו – הן מבחינת המימדים והן מבחינת החזות החיצונית (שאמנם פחות רלוונטית כשמדובר במדפים לשימוש תעשייתי אבל כמובן שמהווה פקטור בלתי מבוטל כשמחפשים מדפים ממתכת לבית).

עוד כדאי לתת עדיפות של ממש ליצרנים ותיקים ואמינים, שקנייה מהם מעניקה גם את הביטחון שהמדפים אכן ימלאו את ייעודם לאורך שנים רבות מבלי שנצטרך לחשוש שמא האחסון אינו עמיד דיו.

נשמח אם תדרגו :)

Comments are closed.