09-8919404

טלפון:

מתכת, על סוגיה השונים, היא חומר גלם אידיאלי למדפים – הן לבית והן לעסק. בעיקר מדובר במדפי האלומיניום החדשניים ובמדפי הברזל הקלאסיים.

מדפים ביתיים ממתכת

אמנם בבתים שלנו אנחנו מעדיפים בדרך כלל מדפי עץ, חומר גלם שנתפס כחמים יותר ונעים יותר, אולם מדפי מתכת לבית ולעסק (ההבדל בין אלה הביתיים לבין אלה ה"עסקיים" הוא בעיקר בממדים ופחות במהות) הם בהחלט אופציה שכדאי לקחת בחשבון – בעיקר בזכות עמידותם הגבוהה.

כך למשל מי שמחפש מדפים למחסן ביתי מוזמן לבחון את האפשרויות השונות של מדפי המתכת, ובהקשר זה כדאי לציין כי האסתטיקה של מדפים ממתכת אינה בהכרח פחותה מזו של מדפי העץ. ראשית, בזכות חוזקם ניתן להשתמש במדפים דקים יחסית גם כדי לשאת פריטים רבים ומשקלים כבדים, ומבחינת חובבי המראה המינימליסטי העובי המזערי והנוכחות הנחבאת אל הכלים של המדפים הם יתרון משמעותי. בנוסף ניתן לצבוע מדפי מתכת בכל גוון שתרצו וכך להפוך אותם למתאימים עוד יותר לכל מרחב.

מדפים לעסק

אם בבתים הפרטיים המתכת, ומדפי המתכת, עדיין אינם אורחים נפוצים מאוד, הרי שבסוגי עסקים רבים מדפי מתכת הם פריט רווח מאוד.

כך למשל בסופרמרקטים ומכולות מדפי המתכת החזקים והעמידים מאפשרים הצגת מקסימום פריטים ללקוחות, וגם במחסני החנויות מדפים ממתכת הם הבחירה המועדפת לנוכח כושר הנשיאה שלהם.

מקומות נוספים בהם מדפי המתכת הם מחזה נפוץ הינם ספריות (שהרי ספרים עשויים להיות כבדים למדי, וכדי להציג שורה ארוכה של ספרים על גבי מדף אחד כדאי שהוא יהיה חזק במיוחד), מטבחים מוסדיים, בתי חולים ועוד ועוד.

גם במשרדים ניתן לנצל את השילוב שמציעים מדפי מתכת לבית ולעסק – שילוב של חוסן ויופי – וכך ליצור סביבת עבודה יעילה ואסתטית גם יחד.

איך לבחור מדפים?

כשמחפשים מדפי מתכת לבית ולעסק כדאי לתת עדיפות למערכות מידוף מודולריות – כשמדובר בעסק הסיבה לכך ברורה, אבל גם בבתים צרכי האחסון משתנים וכדאי שהמדפים יתנו מענה אפקטיבי לכל תרחיש.

בנוסף חשוב מאוד לקנות מדפים אך ורק מיצרן אמין ובעל שם, כדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הפריטים המאוחסנים על גביהם זוכים לבסיס איתן ויציב לאורך זמן.

נשמח אם תדרגו :)

Comments are closed.