09-8919404

טלפון:

עגלת ניקיון

מאי 26, 2020

מדוע ולמה כדאי לבחור בהקפדה עגלת ניקיון. מי זקוק לעגלה שכזאת והיכן ניתן להשיג אותה, ברמה הכי גבוהה. אילו טיפים יעזרו לכם לבחור.

בכל מקום שבו מעסיקים אנשי תחזוקה ומנקים או מנקות, אמצעי ניקוי ועזרים מובלים יותר בנוחות כאשר ישנה עגלה טובה בהישג יד. יוליוס הנדסה מעמידים לרשותכם מגוון רחב של דלפקים בעלי גלגלים, עגלות רשת, עגלות שירות ועגלות ניקיון מן המובחר. רוצים לשמור על סדר וניקיון במרחב הציבורי, בעסק שלכם, במרכז המסחרי או בכל מקום אחר? בעזרת עגלות ניקיון מטיב מעולה, הסביבה יותר מסודרת ונקיה. מתאים גם לחברות ניקיון ואחזקת מבנים.

כל הסיבות לבחור עגלת ניקיון בחוכמה:

לא כל עגלה בעלת גלגלים תתאים באופן אידיאלי עבור עובדי הניקיון שפועלים ללא לאות לשיפור חזות הרצפה, טאטוא, שטיפה, הברקה וכל היתר. נוכל להצביע על כמה סיבות חשובות וטובות, להעדיף ולבחור עגלת ניקיון בצורה חכמה וראויה:

  • נוחות – על גבי עגלת ניקיון מותאמת, ניתן להעמיס מגוון פתרונות ניקוי, חומרי ניקוי, סמרטוטים, מטליות, גלילי ניקוי או שקיות ניילון עבור פחי האשפה. כך יוצרים נוחות עבודה מיטבית, ללא אלתורים (שיוצרים אי נוחות ופחות בטיחות).
  • מהירות – כאשר כל ציוד הניקיון הדרוש מועמס על עגלת ניקיון אחת, ניתן ליעל ולשפר את עבודת הניקיון. כך ניתן לבצע את המלאכה יותר מהר, תוך שמירה על הסדר סביב.
  • בטיחות – אנשי ניקיון שאינם מצוידים בעגלה ראויה עשויים, מבלי לרצות בכך, לגרום למפגעי בטיחות. כאשר כל הציוד מאורגן בתוך העגלה, לא משאירים בשטח דלי עם מי סבון, מגבים וכדומה. כך שומרים על בטיחות העובדים, בטיחות העוברים ושבים וכמובן גם המנקים.

עגלות שירות

כך תבחרו עגלת ניקיון טובה

חברת יוליוס הנדסה מספקת מגוון רחב של פתרונות, ללקוחות מוסדיים, פרטיים, חברות ועוד. הטיפים הבאים יעזרו לכם לבחור עגלת ניקיון טובה, ללא פשרות.

גלגלים איכותיים – עגלת ניקיון איכותית תהיה מצוידת בגלגלים מאיכות גבוהה. הם צריכים להיות חזקים ולאפשר תנועה חלקה וקלה לכל כיוון. כמו כן, הגלגלים האיכותיים מעניקים יציבות ומונעים מהעגלה “לברוח” לצדדים או חלילה, להתהפך. אנו מציעים עגלות המורכבות באיכות גבוהה, בעלות גלגלים מהשורה הראשונה.

משטח נשיאה נוח – עליו ניתן להעמיס את כל מה שנחוץ, כל הציוד הדרוש לאיש או אשת הניקיון. משטח יציב, רחב ונוח מייעל את המלאכה.

ידית אחיזה ידידותית – עגלת ניקיון בעלת ידית אחיזה ידידותית מיעלת את השימוש בעגלה. מאפשרת הובלת העגלה בנינוחות, בצורה ארגונומית ובריאה. אין צורך להתאמץ ולהעמיס משקל על הגב הכפוף. העגלות שלנו מובילות ברמת הגימור עד רמת הידית ומשטח הנשיאה.

את העגלה בחרו אך ורק מספק אשר מכיר את צרכי התעשיה, צרכי הניקיון והתקנים המובילים והנחשבים. אנו ערוכים לספק לכם את מיטב הפתרונות, ללא לאות ותוך מחויבות לטוב ביותר.

עגלות שירות עם מדפים

 

לדגמים נוספים, מחירים, ועוד – צרו איתנו קשר

לקבלת הצעת מחיר מהירה:

09

דצמבר

3 סוגי מדפים לאחסון תכולה שתשמר בבטחה

כל שלב במעבר דירה הוא מלחיץ ומרגש בו זמנית, למה מלחיץ? משום שאנו רוצים ומייחלים שהחפצים שלנו יעברו בבטחה למקום החדש שלהם מבלי שייפגעו, בעיקר כאשר יש לנו ערך סנטימנטלי לחפצים השונים.

אך מה עושים כאשר התכולה היא רבה ואין אפשרות כזו להניח אותם ככה כמו שהם התוך חדר או מחסן? קרא עוד

מדפים ופתרונות אחסון לחדר נקי

אוגוסט 27, 2019

בשנים האחרונות חל גידול משמעותי מאוד במספרם של החדרים הנקיים בישראל. אם בתחילת הדרך רק בחיל האוויר ובתעשייה האווירית היו חדרים כאלה, ומי שבנה אותם היו אמריקאים שכן בארץ עדיין לא היה את הידע הדרוש, הרי שבמאה ה-21 הצורך בחדר שמספר החלקיקים בו נמוך במיוחד רלוונטי גם לתעשיית האלקטרוניקה, למפעלי תרופות ואפילו בתעשיות המזון והפלסטיקה מוקמים חדרים סטריליים.

הקמת חדר נקי מחייבת תשומת לב לפרטים רבים, וכך גם התפעול השוטף שלו – ובפרט בחירת המדפים ועגלות השירות שנכנסות אליו. בעמוד זה תמצאו מידע על הקמתם של חדרים נקיים ומציאת פתרונות האחסון והשינוע המתאימים להם.

על מה חשוב להקפיד בחדרים נקיים?

חדר נקי הוא כאמור חדר שמספר החלקיקים בו נמוך ולמעשה קרוב לאפס. המטרה היא להבטיח ייצור תקין לחלוטין, שכן כשלמשל מרכיבים שבבים, אפילו גרגרון אבק זעיר עלול לפגוע בהם, וכך הדבר גם בתעשיות רגישות אחרות לרבות תרופות, מזון ועוד.

על-מנת להגיע לרמת החלקיקים המזערית ההקמה שלהם מבוססת על חומרים שקל לנקות אותם כמו אלומיניום, פורמייקה ונירוסטה, ולעומת זאת הבטון והטיח הם כלל לא אופציה. דגש נוסף הוא התקנת מערכת בקרת אקלים שמאפשרת לסנן את האוויר, לשמור על טמפרטורה מדויקת להפליא וגם על רמת הלחות הרצויה (ברמת דיוק גבוהה מאוד). כמו כן נדרשת הקפדה על לחץ אוויר חיובי, ולשם כך מוכנסת לחדר כמות גדולה יותר של אוויר מכפי שיוצאת ממנו, בתדירות שיכולה להגיע גם ל-10 פעמים בכל שעה. באופן כללי האוויר מבוקר ומנוטר כדי שניתן יהיה לדעת בוודאות שכל תהליך ייצור מתנהל באופן מושלם.

התכנון המפורט שמחייב כמובן מקצועיות רבה, הבנייה שמתנהל בקצב איטי ובזהירות מרבית, הצורך בחומרים מתקדמים והמערכות המורכבות הופכות את עלותם של החדרים הנקיים לגבוהה למדי – בין 10,000 ש”ח ל-20,000 ש”ח למ”ר. באופן טבעי אחרי השקעה כל-כך משמעותית, כדאי להקפיד על התנהלות מושכלת – ולבחור נכון פתרונות אחסון, עגלות שירות שמכניסות פריטים לחדר הנקי וכו’.

איזה מדפים מתאימים לחדרים נקיים?

פתרונות מידוף לחדרים נקיים מורכבים ממדפי רשת. החומר שממנו עשוי המדף הוא פלדה, ובנוסף ישנו ציפוי כרום שמבטיח עמידות מרבית ביחס לקורוזיה. היתרון העיקרי של מדפי הרשת הוא האוורור שלהם, כך שלא מצטבר עליהם אבק או לכלוך, שכמובן אין להם מקום בחדר שחייב להיות נקי ובעצם סטרילי.

איכות חשובה נוספת של מדפים אלה שהופכת אותם אידיאליים לשימוש בחדר נקי היא היותם אנטי סטטיים. כמו כן מדובר בפתרון מודולרי שמאפשר מקסימום גמישות והתאמת פתרונות אחסון לצרכים המשתנים. גובה המדפים נע בין 160 ס”מ ל-280 ס”מ, האורך הוא 60 עד 180 ס”מ (בכפולות של 6 אינץ’), ולגבי העומק תוכלו לבחור בין מספר אפשרויות בטווח שבין 35.5 ס”מ ל-61 ס”מ (כמו כן ניתן להזמין מדפים בממדים ספציפיים).

איזה ציוד אפשר להכניס לחדר נקי?

תפעול חדר נקי מחייב כאמור תשומת לב מלאה לכל הפריטים שרוצים להכניס אליו – כולל מטליות, חומרי ניקוי ותוכלו למצוא אפילו ציוד משרדי ייעודי לחדרים נקיים.

שינוע לחדר נקי מתבצע באמצעות עגלות שירות מתאימות, ובפרט חשוב שהן יהיו אנטי סטטיות. תכונה זו של עגלת שירות קריטית במיוחד בתעשיית האלקטרוניקה, שכן חשמל סטטי עלול לפגוע באופן חמור בכל רכיב שמיוצר במפעל ובמכשירים השונים שנמצאים בחדרים הנקיים.

העגלה האנטי סטטית שאנחנו ביוליוס מציעים כוללת מדפי רשת עשויים פלדה עם ציפוי של כרום באיכות גבוהה. מטרת ציפוי הכרום היא כאמור להבטיח מקסימום עמידות ביחס לחלודה, כך שהעגלה גם תישמר סטרילית וגם תשמש אתכם במשך שנים רבות. העובדה שמדובר במדפי רשת הופכת את העגלה למאווררת היטב, וגם זו תכונה חשובה לחדרים נקיים.

ניתן להזמין עגלה אנטי סטטית בכל מידה שתרצו ועם כל מספר קומות שמתאים לצרכים הספציפיים שלכם (כשאת גובה המדפים ניתן לכוונן). המידות הסטנדרטיות של האורך הן החל מ-24 אינץ’ (61.5 ס”מ) ועד 72 אינץ’ (184 ס”מ) ואילו העומקים האפשריים הם 14 אינץ’, 18 אינץ’, 21 אינץ’ ו-24 אינץ’ (35.8 ס”מ / 45.5 ס”מ / 53.7 ס”מ / 61.5 ס”מ). ניתן להוסיף לכל עגלת שירות גם ידיות, גלגלים ומעקה – שגם הם מותאמים לשימוש בחדרים נקיים.

לשמור על עמידותם ונקיונם של מדפים למטבח תעשייתי

אוקטובר 14, 2018

מטבחים תעשייתיים הם מטבעם מטבחים גדולים שמתבצעת בהם עבודה אינטסיבית להפליא לאורך שעות רבות ולעתים אפילו 24 שעות ביממה. בין אם מדובר במטבח מוסדי של בית חולים, בין אם זהו מטבח של ארגון גדול שמכין אוכל לאלפי אנשים, בין אם זהו מטבח של קיבוץ ובעצם כל מטבח תעשייתי שהוא – בכל מקרה אחד הדגשים החשובים הוא לשמור על הניקיון של המדפים בהם נעשה שימוש לצרכים השונים במטבח, שהרי קולינריה איכותית נשענת על היגיינה מוחלטת. דגש נוסף שחשוב להקדיש לו תשומת לב הוא עמידות המדפים – וזאת מהסיבה הפשוטה שמדפים שמתבלים במהירות ויש להחליפם בתדירות גבוהה אינם משתלמים. בעמוד זה תמצאו המלצות על מדפים למטבחים תעשייתיים שהם גם עמידים וגם ניתן לנקותם בקלות וביעילות.

איזו עמידות נדרשת ממדפים במטבחים תעשייתיים?

מדפים למטבח תעשייתי חייבים להיות עמידים בשני היבטים חשובים: ראשית, כושר נשיאה רב כך שגם אם יונח עליהם משקל נכבד לאורך זמן הם לא יישברו ולא יתעוותו (ובפרט כמובן מדפי אחסון); ושנית, עמידות לרטיבות. מטבח, מטבעו, הוא סביבה לחה ואף רטובה – בין אם מדובר באזורים שבהם מתבצעת עבודה ובין אם מדובר על חדרי הקירור וההקפאה – ומאחר שקורוזיה (ובעברית שיתוך) הוא תהליך שעלול להוביל להתפוררות המדפים ולחוסר יכולת להמשיך להשתמש בהם, חשוב להגן עליהם מפני סכנה זו.

מה חשוב לדעת על מדפים שניתן לנקותם בקלות?

על-מנת להבטיח את האיכות החשובה השנייה של פתרונות מידוף, ניקוי בקלות של כל מדף, מומלץ להעדיף מדפים שנשלפים בקלות ושניתן להכניסם למדיח כלים – עקב אופי העבודה האינטנסיבית במטבחים המוסדיים והתעשייתיים, זוהי הדרך היעילה ביותר לשמור על ניקיון מוחלט של כל מדף ומדף.

מדפים מנירוסטה לעסק ולחנות

 

מדפים מגולוונים

סוג אחד של פתרונות מידוף למטבחים תעשייתיים מבוסס על מדפים מגולוונים. זהו פתרון מידוף אידיאלי לחדרי אחסנה יבשה במטבח תעשייתי וכשנדרשת יכולת עמידה בעומסים קלים עד בינוניים. הפלדה המגולוונת מתאפיינת בעמידות גבוהה במיוחד, וניתן לצרף למדפים גם מדרסים (מגולוונים או פלסטיק מאוורר). איכות חשובה נוספת היא המודולריות: כך למשל גובה העמודים נע בין 180 ס"מ ל-300 ס"מ (ואם תזדקקו לעמודים נמוכים יותר בהתאמה אישית לצרכים הספציפיים שלכם, הדבר אפשרי), לגבי העומק ישנה בחירה בין 40 ס"מ,] 50 ס"מ ו-60 ס"מ, המרחקים בין המדפים ניתנים לשינוי וגם את המפתח שבין העמודים ניתן לבחור מבין מספר אפשרויות (החל מ-1,000 מ"מ ועד 1,800 מ"מ).

מדפי רשת

סוג אחר של מדפים שמתאים מאוד למדורי אחסון יבש במטבחים תעשייתיים הוא מדפי הרשת. מדפים אלה עשויים פלדה ומצופים בכרום – ציפוי שמספק הגנה אפקטיבית מאוד מפני קורוזיה. בנוסף המדפים מאווררים כך שלא מצטבר עליהם אבק וגם לא לכלוך וקל לנקותם. גובה העמוד במערכת זו הוא בין 160 ס"מ לבין 280 ס"מ (וישנה גם אופציה לבחור גובה בהתאמה אישית לצרכים הספציפיים שלכם), את גובה המדפים ניתן לכוונן (המרווחים הם של 2.5 ס"מ) ועוד יתרון של מדפים מודולריים אלה הוא שניתן להרכיבם בקלות, ללא כלי עבודה או ידע טכני.

מדפי גסטרונום

מדפי גסטרונום מספקים מענה איכותי במיוחד לדרישות משרד הבריאות בנוגע לאחסון מגשים ותבניות. ההנחיות מחייבות אחסון אנכי, וזאת בכדי שלא יצטברו נוזלים על המגשים והתבניות לאחר שטיפתם. בנוסף, בזכות המבנה הייחודי של מערכת מידוף זו מובטח מעבר אוויר מיטבי ובהתאם הייבוש מהיר במיוחד. שלד המערכת הוא מנירוסטה והמדרסים של המסילות עשויים פלסטיק פולימרי. איכות חשובה נוספת הוא האפשרות לשלוף בקלות את המדרסים ולנקותם במדיח כלים. לגבי מערכת זו ישנה בחירה בין גלגלים (כך שהיא תהיה ניידת) לבין רגליות (כשהשימוש המיועד הוא במקום קבוע) ובחירה גם לגבי המבנה – כדי שיתאים באופן אופטימלי למגשים ולתבניות שאיתם עובדים באותו מטבח תעשייתי.

2מדף-קיר-גסטרונום

מדפי נירוסטה ופלסטיק

עם כושר נשיאה של 200 ק"ג, עמידות מלאה לחלודה והתאמה לשלל שימושים כולל אחסנה בחדרים רטובים, חדרי הקפאה וקירור, אחסנה יבשה ושטיפת כלים, אין פלא שמדפי נירוסטה ופלסטיק זוכים לביקוש רב.

חשוב לציין כי מערכת מידןף זו עומדת בתקנים העדכניים של ענף המזון בארה"ב ובאירופה, את המדרסים ניתן לשלוף בקלות ואז לשטוף וכמו כן ישנה בחירה בין 3 עומקים (33 ס"מ, 40 ס"מ ו-60 ס"מ), האורך והרוחב.

 

אולי יעניין אותך גם

מדפים למטבח

מדפי נירוסטה

מדפים למטבחים: למה משמשים מדפי רשת?

אוקטובר 14, 2018

מטבחים – הן אלה המוסדיים והן אלה בדירות המגורים – הם חללים שמתבצעות בהם פעולות רבות לאורך כל שעות היום. מאפיין מובהק נוסף של מטבחים הוא התנאים המורכבים ששוררים בהם – ועל כן חשוב מאוד להקדיש תשומת לב מרבית לבחירת הציוד למטבח, כך שיתאים לתנאים הלא פשוטים ולא ייווצרו בו פגמים תוך זמן קצר. אחד המרכיבים שלפעמים נראה מובן מאליו אבל גם במסגרת הבחירה שלו כדאי לבחון בקפידה פרמטרים רבים הוא המדפים למטבח. בעמוד זה תמצאו מידע אודות מדפי רשת, השימושים העיקריים בהם, המאפיינים החשובים שלהם ואיך לשמור עליהם כך שהם ישמשו אתכם לאורך זמן רב ככל האפשר.

אחסון יבש

השימוש העיקרי במדפי רשת למטבחים הוא לטובת אחסנה יבשה. בכל מטבח באופן טבעי ישנם מוצרים יבשים – חומרי גלם לכל המאכלים שאותם רוצים להכין – שזקוקים לאחסון מתאים, והפיתרון האידיאלי עבורם הוא מדפי הרשת (שאגב, משמשים למטרה זו גם בחנויות שונות, מפעלי אלקטרוניקה, בתי חולים ועוד מוסדות).

באילו מטבחים ישנו צורך במדפי רשת?

מדפי רשת מתאימים למטבחים מכל הסוגים: במסעדות קטנות וגדולות, במטבחים של בתי מלון או אולמות אירועים, במטבחים מוסדיים שבהם מאוחסנים פריטים רבים מכל הסוגים וגם במטבח ביתי צנוע ניתן להיעזר בפתרון הפרקטי להפליא הזה.

מדפי-רשת3

האיכויות החשובות של מדפי הרשת למטבחים

לנוכח תפקידם החשוב של מדפי הרשת, ישנן כמה איכויות שהן חובה. בפרט מדובר על עמידות לקורוזיה, אוורור מרבי ומודולריות.

עמידות לקורוזיה

האיכות החשובה ביותר של מדפי רשת למטבח היא עמידות מרבית בפני קורוזיה. קורוזיה הינה תהליך כימי שמואץ בנוכחותם של מים או לחות, ושכתוצאה ממנו נוצרת תרכובת של מתכת עם חומרים אחרים. התרכובת חלשה יותר בהשוואה לחומר המקורי, ועל כן נוצרות בה נקבוביות ובהדרגה היא מתפוררת ונהרסת. עמידות לתהליך הרסני זה (אגב, ישנה גם מילה עברית לתהליך זה והיא "שיתוך") היא באופן טבעי מרכיב משמעותי במיוחד במדפים למטבח שהרי מדובר בסביבה רטובה ולחה, גם במקומות שבהם מתבצעת האחסנה היבשה, ומדפים שאינם עמידים בפני קורוזיה וחלודה (חלודה היא התוצאה של התהליך שנקרא קורוזיה) יישחקו במהירות רבה.

הפתרון הטוב ביותר הוא ציפוי כרום – שכבת הכרום מהווה הפרדה בין המתכת לבין המים והלחות ובכך מספק הגנה למדפים ומונע את היווצרותה של הקורוזיה המסוכנת.

מקסימום אוורור

מרכיב חשוב נוסף של מדפים למטבחים ובפרט מדפי רשת הוא אוורור מרבי. האתגר העיקרי בתכנון מערכת מידוף מהסוג הזה הוא ליצור אותה כך שמצד אחד היא תהיה חזקה מספיק כדי לאחסן את כל הסחורה שרוצים לאחסן במינימום שטח מדף, ומצד שני תהיה גם מאווררת היטב כדי שלא יצטברו לכלוך ואבק. בהקשר זה כדאי לזכור שבמטבחים, כולל בשטחי האחסון, מתבצעת כל הזמן פעילות ועל כן מדף לא מאוורר עלול להתלכלך בקצב מהיר מאוד, דבר שהוא כמובן בעייתי מאוד (גם כשמדובר על אחסנה יבשה).

מודולריות

עוד מפתח משמעותי לבחירה נכונה של מדפי רשת למטבחים הוא מודולריות. הסיבה לכך היא שבכל מטבח – בין אם פרטי ובין אם מוסדי – הצרכים משתנים כל הזמן שהרי אנחנו חיים במציאות דינמית מאוד ובהתאם צרכי האחסון עשויים להשתנות בתדירות גבוהה ובמידה משמעותית. מדפים מודולריים שקל להרכיב אותם באופן עצמאי ולשנות את המבנה שלהם את הגובה של כל מדף במידת הצורך במהירות ובפשטות מספקים יתרון משמעותי ותפעול יעיל במיוחד של המטבח.

מדפי רשת

באילו מידות מוצעים מדפי הרשת של יוליוס הנדסה?

מדפי רשת למטבח של יוליוס הנדסה הינם בעלי ציפוי כרום משובח שמבטיח עמידות מרבית בפני הקורוזיה, ובנוסף הם מתאפיינים באוורור מלא למניעת הצטברות אבק ולכלוכים.

מבחינת מידות המדפים, ניתן לבחור מבין מגוון רחב של אפשרויות: אורך המדפים הוא החל מ-24 אינץ' (כ-61 ס"מ) ועד 72 אינץ' (כ-183 ס"מ), בכפולות של 6 אינץ' (כלומר 30, 36, 42, 48 וכך הלאה). העומק האפשרי הוא 14 אינץ' (355 מ"מ), 18 אינץ' (457 מ"מ), 21 אינץ' (533 מ"מ) או 24 אינץ' (610 מ"מ). גובה העמודים הוא 160 ס"מ, 180 ס"מ, 2 מטר, 2.2 מטר או 2.8 מטר וניתן להזמין גם בהתאמה אישית לצרכים הספציפיים שלכם.

אולי יעניין אותך גם

מדפי רשת

מדפים למטבח

פתרונות מידוף, שינוע והגנה למוסדות בריאות

אוקטובר 12, 2018

כמו מוסדות גדולים אחרים, גם במוסדות בריאות דוגמת בתי החולים הרבים הפזורים ברחבי הארץ ישנו צורך במגוון רחב של פתרונות מידוף. באופן טבעי לכל אותם מדפים אשר מותקנים במקומות השונים במוסדות הבריאות ישנם מאפיינים ייחודיים ובפרט נדרשת הקפדה על ניקיון מוחלט והיגיינה מלאה. בנוסף זקוקים מוסדות הבריאות השונים גם לפתרונות שינוע ואמצעי הגנה – בעמוד זה תמצאו מידע מפורט אודות כל המוצרים המוצעים למוסדות הבריאות ויתרונותיהם העיקריים.

מדפים למוסדות בריאות

במוסדות הבריאות השונים נעשה שימוש במגוון רחב מאוד של מדפים. ביניהם: מדפי גסטרונום, מדפי נירוסטה, מדפי אלומיניום ועוד.

מדפי גסטרונום מספקים מענה אפקטיבי להנחיות של משרד הבריאות בנוגע לאחסון מגשים ותבניות – עפ"י ההנחיות האחסון חייב להיות אנכי כדי שלא יצטברו נוזלים באותם מגשים ותבניות, ואילו מערכת מדפי גסטרונום מבטיחה מקסימום מעבר של אוויר ובהתאם ייבוש מהיר במיוחד. השלדה של מדפים אלה הינה מנירוסטה ואילו המסילות עשויות פולימרים קשיחים. ניתן לשלוף בקלות את המדרסים של המסילות ולשטוף אותם בכל מדיח כלים ועוד כדאי לדעת שניתן לקנות מדפים אלה עם גלגלים כך שאפשר יהיה לשנע את המערכת כולה בפשטות. המערכת מבוססת על מדפים מודולריים ומאפשרת ייבוש של מגוון רחב של תבניות גסטרונום בשלל הגדלים.

מדפי אלומיניום מתאימים לחדרי קירור, חדרי הקפאה וגם לחדרים שבהם מתבצע אחסון יבש. גם מערכת זו מבוססת על מדפים מודולריים, היא עומדת בתקנים של ענפי המזון בארה"ב ובאירופה ועוד כדאי לדעת שהאלומיניום מצופה באנודייז.

פתרונות שינוע

בכל בית חולים או מוסד בריאות אחר (למשל בית אבות) מתבצעות עבודות רבות מסוגים שונים. בהתאם נדרש שינוע מתמיד של חומרים מסוגים שונים ממקום אחד לשני, ולשם כך מוצע מגוון רחב של פתרונות מתקדמים ויעילים.

סוג אחד של עגלות שינוע שמתאים למוסדות בריאות הוא עגלות רשת. לעגלות מסוג זה שטח אחסון רב למדי, המדפים שלהן עשויים פלדה ובנוסף מצופים בכרום על-מנת לספק להן הגנה מפני קורוזיה וחלודה. יתרון חשוב נוסף של עגלות הרשת הוא היותם של המדפים מאווררים היטב, כך שלא מצטבר עליהם אבק וגם אין הצטברות של לכלוך. כמו כן ניתן לכוונן את גובה המדפים בהתאם לצרכים המשתנים ולפריטים שאותם משנעים, ובזכות המודולריות מושגת יעילות מרבית בניצול העגלה. עוד כדאי לדעת שעגלת רשת יכולה לשמש גם כשטח אחסון נייח ליד עמדת עבודה. בכל מקרה ניתן להוסיף לעגלה ידית אחת או שתיים, לבחור בין גלגלים בקוטר 4 אינץ' לבין גלגלים בקוטר 5 אינץ' ולצרף גם מעקה הגנה. את מידות המדפים בעגלה ניתן לבחור מבין שלל אפשרויות, כשהאורך נע בין 24 אינץ' לבין 72 אינץ' ואילו הרוחב הוא 14 אינץ', 18 אינץ', 21 אינץ' או 24 אינץ'.

עגלות שינוע אחרות הן עגלות שירות, שכושר הנשיאה שלהן הוא לא פחות מ-80 ק"ג למטר. העגלה עצמה מיוצרת מפלדה מצופת כרום, ואילו המדפים עשויים מפולימר קשיח והם ניתנים לשטיפה בקלות – יתרון חשוב עבור מוסדות בריאות. קצוות המדף מוגבהים מעט על-מנת למנוע החלקת פריטים מהעגלה, ועוד כדאי לדעת שניתן לבחור בין עגלה עם 2 קומות של מדפים לבין עגלה עם 3 קומות של מדפים (או בהזמנה מיוחדת לצרכים ספציפיים). בעגלה זו ניתן לשנע מוצרי מזון, חומרי ניקוי, כלי אוכל ועוד.

פתרונות הגנה

בנוסף לכל אותם אמצעי שינוע, ישנו צורך גם בפתרונות הגנה – הכוונה היא להגנה על הקירות של אותם מוסדות בריאות, שכן בתי החולים ושאר מוסדות הבריאות הם מקומות שמתאפיינים באינטנסיביות רבה: לאורך כל שעות היממה עוברים במסדרונות ובחדרים עגלות, מיטות, כסאות גלגלים, מלגזות יד ועוד, ובשל התנועה ההומה והלעתים מהירה מאוד (ועל כן פחות זהירה במובן מסוים) עלול להיגרם נזק לקירות עקב פגיעות חוזרות ונשנות.

התקנת פגוש הגנה על אותן עגלות, מלגזות, מיטות וכו' מסייעת לשמור על הקירות. ישנם שני סוגים של פגושי הגנה: פגוש מ-PVC ופגוש מנירוסטה. פגושי הגנה מ-PVC נחלקים לשני תת-סוגים: גמישים וקשיחים. את שני המוצרים ניתן להזמין בכל אורך דרוש ושניהם מבטיחים בלימת זעזועים יעילה. מאפיין נוסף הוא האסתטיקה שלהם – כך שהם מספקים מקסימום הגנה מבלי לבלוט לעין. גם פגושי הנירוסטה מספקים הגנה יעילה ומעוצבים כך שנוחות האחיזה בהם תהיה מקסימלית.

 

אולי יעניין אותך גם :

מדפים לעסקים

מדפים מגוולנים

פתרונות מידוף ואחסון למטבח גינה

יולי 18, 2018

 אם יש לכם מטבח גינה אתם לבטח חווים את איכות החיים הנלווית לבישול מחוץ למטבח הביתי, קרוב לאורחים, בלי לרוץ פנימה החוצה עם הכלים והאוכל. יחד עם זאת, כדי שהשימוש בו יהיה נוח, מטבח גינה צריך להיות מאובזר, עם דגש על פרקטיקה ועל חומרים העמידים בפני שינויים במזג אוויר.

הטבע ליד הבית

תרבות האירוח שמאפיינת אותנו יוצאת גם אל מחוץ לבית וניצול הגינה לאירוח הפך לדבר מבוקש, כשהתגלו היתרונות הרבים בהקמת מטבח גינה. הוא מאפשר חוויית אירוח נוחה יותר, מסוגננת יותר ובהחלט קלה יותר לתפעול, אם יודעים כיצד לאבזר אותו באמצעים ופתרונות האחסון הנכונים.

על מנת שניצל יהיה לנצל את השטח הפתוח הסמוך לבית בצורה המרבית וליהנות מהטבע תוך כדי בישול ואירוח, חשוב לדעת לתכנן נכון את השטח שהוקצה לבניית מטבח גינה, כדי להקל על האירוח וכדי שתוכלו לאחסן במקום את כל הנדרש לכם בעת הבישול וההגשה. דמיינו איך היה נראה המטבח הביתי לו לא היה בו שטח אחסון בארונות ומדפים?

תכנון נכון ותוצאות אפקטיביות

מטבח גינה דורש תכנון מוקדם של השטח שתרצו להקצות עבורו, לרוב במום נוח ולא חשוף מדי לשמש, עם אמצעי הצללה ותאורה סמוכים ובעיקר עם מדפים ומקומות אחסון שיתאימו לשטח הקטן, מאחר ושטח מטבח גינה הוא קטן בהרבה משטחו של מטבח ביתי.

שם המשחק: עמידות

חומר הגלם ממנו עשוי מטבח גינה צריך להיות עמיד לתנאי מזג האוויר המשתנים, החל משמש חמה ועד לגשמים ורוחות. הפתרונות הטובים ביותר הם מברזל, נירוסטה או מתכת שאינם נשחקים בקלות וניתן להקים אותם בקלות בצורת מדפי אחסון, משטחי עבודה ומקומות אחסון לכלים השונים המשמשים אתכם בעת השימוש במטבח הגינה.

סוגי המטבחים הקיימים היום בשוק הם רבים, ביניהם מטבחים מובלים המגיעים כיחידה אחת, מטבחים שמורכבים ממספר יחידות מודולריות ועוד. מומלץ להתאים את המטבח לגודל הגינה, לאופי ולגוונים שלה ולתנאי המקום.

אם מדובר בשטח חצר או גינה קטנה, ניתן להסתפק ביחידת בישול קטנה ופונקציונלית ובה כיור, משטח עבודה וגריל, עם דגש על מדפי או רשתות אחסון.

אולם כאמור, ומאחר ומדובר בפרויקט הדורש תכנון ומחשבה ואמור לשרת אתכם לאורך זמן, חשוב מאד לבחור בחומרים העמידים בתנאי מזג אוויר משתנים וללכלוך המגיע מהחוץ, כמו גם התמודדות עם רטיבות, קורוזיה ושומן. ניתן לעשות שימוש בחומר גלם איכותי אחד, או לשלב בין מספר חומרים, בהתאמה לסביבת הגינה בה הוא ממוקם.

דגש על הנוחות

חשוב לזכור כי מטבח גינה אמור לשמש אתכם בזמן בו אתם שוהים בחוץ ועליו להיות נוח ופונקציונלי ממש כמו המטבח הביתי, גם אם הוא קטן יותר. לכן השקיעו במדפים איכותיים, בפתרונות אחסון חכמים ואפילו בעגלת שירות חזקה ונוחה. כמובן שחשוב שלא לוותר על פונקציות בסיסיות כמו כיור, חיבור לגז תנור ומשטח עבודה נוח.

מדפי פלסטיק – מושלמים למטבח או למחסן

יולי 16, 2018

מדפי פלסטיק הם פתרון יעיל להפליא שמתאים הן למטבחים תעשייתיים, הן למטבחים מוסדיים מכל הסוגים והן למחסנים בכל גודל שהוא. יתרונות מערכות מידוף אלה רבים ומשמעותיים, ועל-מנת למצות את הפוטנציאל של מדפים למטבח או למחסן מפלסטיק חשוב לבחור אותם באופן מושכל וכן לרכוש אותם אך ורק מיצרנית בעלת ניסיון רב ומוניטין מרשימים.

היתרונות של מדפי הפלסטיק במטבחים

מטבחים, ובפרט אלה התעשייתיים והמוסדיים, הם מקומות שבהם מתבצעת עבודה אינטנסיבית מאוד, במשך שעות רבות מדי יום. על-מנת שהעבודה תוכל להתבצע ביעילות נדרש תכנון מדויק של כל המדורים השונים במטבחים אלה: מדור שטיפת הכלים, מדור שטיפת פירות וירקות, מדור טיפול בבשר ובדגים (חומרי גלם שעקב רגישותם הגבוהה מחייבים טיפול מוקפד במיוחד), אזור הכנת סלטים, מתחם אפייה ועוד. במקרים רבים בצמוד או בסמוך למטבחים עצמם ישנם גם חדרי קירור עצומים ובהם מאוחסנים כל חומרי הגלם שזקוקים לשמירה בקור, וכן מחסנים שבהם מאוחסנים שאר חומרי הגלם שמהם יופקו המנות השונות, כלומר אלה שנשמרים היטב גם בטמפרטורת החדר. בכל מקום שכזה ישנו צורך במדפים, וזאת על מנת שאחסון הפריטים השונים יתבצע באופן נוח, שליפת כל פריט ופריט בשעת הצורך תהיה פשוטה ומהירה כך שהיא לא תעכב את העבודה. כמובן שגם לשמירה על סטריליות והיגיינה ישנה חשיבות רבה, בין אם מדובר על המקומות שבהם מאוחסנים פריטי מזון ובין אם אלו הם המדורים שבהם מטופל מזון ומיוצרים מאכלים.

מדפים מפלסטיק

בכל ההיבטים הנ"ל פתרונות מידוף מפלסטיק מצטיינים. סיבה טובה נוספת לבחור מדפים למטבחים תעשייתיים שעשויים מפלסטיק היא התחזוקה הקלה והפשוטה שלהם. כדאי לזכור שעבודה במטבח היא כאמור אינטנסיבית מטבעה, ועל-מנת שהתחזוקה של פתרונות המידוף לא תצריך שעות עבודה רבות יתר על המידה, כדאי לבחור מדפים למטבח שקל לנקות  - כלומר מדפי פלסטיק שפשוט שולפים אותם ממקומם, מכניסים למדיח או לכיור, ושוטפים חיש קל. רצוי גם שהייבוש יהיה מהיר.

יתרון משמעותי שלישי של מדפים למטבח תעשייתי שעשויים מפלסטיק, ובפרט כשמדובר על מדפים לשטיפת כלים או מדפים לחדרי קירור הוא העמידות שלהם בפני חלודה, כך שהם ימלאו את תפקידם לאורך שנים רבות ללא בעיות.

סוגי מדפי פלסטיק למטבחים תעשייתיים

כשמחפשים מדפים למטבח תעשייתי כדאי לדעת שישנם מספר סוגים אפשריים בהתאם לפתרון המידוף הדרוש. סוג אחד הוא מדפים קונזוליים שמיועדים לתלייה. מדפים אלה נתלים על הקירות מעל לעמדות העבודה השונות ומייצרים שטח אחסון חיוני נוסף מבלי להפריע לעבודה השוטפת על משטח העבודה עצמו.

סוג אחר הוא מדפים לאחסון תבניות גסטרונום שזקוקות לייבוש מהיר על-מנת שניתן יהיה לשוב ולהשתמש בהן תוך זמן קצר ככל האפשר ולאפשר התנהלות יעילה.

דרישות משרד הבריאות

כשמחפשים מדפים למטבח תעשייתי או מדפים למחסן חשוב לקחת בחשבון את דרישות משרד הבריאות – למשל הגבהה שמייצרת מרחק מהרצפה של 30 ס"מ – וכן את הצורך ביציבות מרבית. כאמור העבודה במטבחים המוסדיים אינטנסיבית, דבר שעלול לגרום לתקלות וחוסר תשומת לב, ובהתאם נדרשת מקסימום יציבות ועמידות של פתרונות המידוף.

מערכות מידוף מודולריות

דגש חשוב נוסף בבחירת פתרונות מידוף למטבחים תעשייתיים ולמחסנים הוא המודולריות. חשוב לזכור שדרכי ההתנהלות במקומות מסוג זה מחייבות גמישות מרבית, ובאופן כללי העולם בימינו מתגמל מאוד התנהלות סתגלנית למציאות משתנה. מערכות מידוף מודולריות מאפשרות התאמה מהירה ונוחה של פתרונות האחסון, הן בחדרי הקירור והן במחסנים של הסחורה היבשה (שימורים, קטניות וכו'), וגם יצירת שינויים במדפים שהותקנו במדורי העבודה במטבחים. המודולריות הינה יתרון יקר ערך, וכדאי לזכור זאת כשמחפשים מדפים למטבח תעשייתי.

מדפים מאווררים או מדפים מלאים

בחירה נוספת לגבי מדפים למחסן או למטבח היא בין מדפים מאווררים לבין מדפים מלאים, בחירה שנעשית בהתאם לצרכים הספציפיים בכל מטבח ובכל מדור באותו מטבח. אופציות נוספות הן היכולת לקבע מדפים אל קיר וכן רגליים מתכווננות. כשרוכשים מערכות מידוף למטבח תעשייתי או למחסנים כאלה ואחרים, כדאי לבצע את הקנייה אצל יצרן מנוסה במיוחד בתחום זה. הסיבה לכך היא שיצרנים בעלי ניסיון וידע רחב מספקים לא רק מדפים איכותיים במיוחד אלא גם המלצות יקרות ערך – למשל לגבי הסידור המיטבי של המדפים, כשבין האפשרויות צורת האות ח', צורת ר', שורת מדפים וישנה גם האופציה של פינה ללא עמוד כדי לא לבזבז שטח ולהבטיח אחסון אופטימלי.

אולי יעניין אותך גם

מדפים לחנויות ועסקים

מדפים למטבח

איך לבצע ייעול של עסק בתחום המדפים?

מאי 30, 2018

עסקים המציעים פתרונות מידוף חייבים להתנהל באופן היעיל ביותר האפשרי כדי לשגשג בסביבה התחרותית הקיימת כיום. לייעול שני מרכיבים עיקריים – טכני ופיננסי – ולכל אחד מהם חשיבות רבה. על-מנת שתוכלו להתחיל להתייעל כבר עכשיו הכנו לכם רשימת המלצות, ועוד לפניה המלצה אחת חשובה: את שדרוג ההתנהלות הכלכלית כדאי להפקיד בידיים מקצועיות, כלומר לפנות ליועצים ניהוליים מנוסים.

מדוע ישנה חשיבות רבה לתכנון נכון של עסק בתחום המדפים?

עסק שמייצר פתרונות מידוף זקוק באופן טבעי לשטחי אחסון נרחבים שכן מדובר במוצרים שתופסים מקום רב. במציאות שבה נדל"ן הינו משאב יקר ערך עד מאוד, חשוב לעשות הכל כדי לחסוך בשטחי אחסון, ויחד עם זאת לאפשר תפעול פשוט של המחסנים כדי לשלוף את המוצרים הדרושים בקלות ובמהירות. בהתאם, תכנון טכני הוא חובה.

IMG-20160209-WA0017

איך תורמת לעסק תוכנית עסקית מפורטת ומדויקת?

יש הסבורים כי תוכנית עסקית מתאימה רק לעסקים בשלבי הקמה – אולם בפועל גם עסק ותיק, ואפילו מצליח, יכול להיתרם מאוד מכתיבת תוכנית עסקית מפורטת ומדויקת. תוכניות עסקיות הן מעין מפת אוצר שמאפשרת לבעלי העסק להבין מהן החוזקות שלו ואיך לנצל אותן באופן המיטבי, מהן החולשות ואיך ניתן להתגבר עליהן, מיהם המתחרים ומה צריך לעשות כדי להשאיר אותם מאחור, אילו הזדמנויות קיימים בשווקים הרלוונטיים ואיך ניתן לממש אותן, מהם הסיכונים ואיך למזער אותם, איך להתנהל נכון באופן שוטף מבחינת עובדים, ספקים, תהליכי ייצור ועוד, ועוד מרכיב חשוב של תוכנית עסקית טובה מאוד הוא מציאת פתרונות מימון משתלמים.

ייעוץ פיננסי ועסקי

ייעוץ פיננסי וליווי עסקי הם שירותים יקרי ערך עבור כל עסק, ובפרט עבור עסקים קטנים ובינוניים. כך למשל בעסק בתחום המדפים קיים ידע רחב היקף לגבי פתרונות מידוף יעילים, אבל המיומנויות העסקיות והידע הפיננסי לא תמיד יהיו גם כן ברמה גבוהה, ולמעשה בדרך כלל אין בעסק מומחיות שכזו.

ייעוץ עסקי מסייע לגשר מעל הפער המשמעותי. התהליך מקנה למנהלים כלים חיוניים שאיתם יוכלו להעצים את העובדים ולמצות את ההון האנושי כמו גם לשדרג מרכיבים אחרים בעסק, מזהה חסמים להצלחה ומשנה את הדפוסים השגויים שיצרו את אותם חסמים, ועוד.

הייעוץ הפיננסי מבטיח תזרים מזומנים תקין כך שהעסק לא יידרש להלוואות יקרות שלא לצורך, ובמידה וישנו רצון להתרחבות עסקית שמחייבת גיוס הון – יאותרו פתרונות המימון המתאימים ביותר לעסק תוך התבוננות גם בטווח הקרוב וגם בטווח הרחוק.

תדמית ודימוי עצמי של עסקי מדפים

תהליך התייעלות של עסק בתחום המדפים, טכנית ופיננסית, הוא הזדמנות לחזק גם את הדימוי העצמי שלו ואת תדמיתו בעיני קהל הלקוחות הפוטנציאליים. במסגרת הייעוץ המקצועי שמקבלים בעלי העסק מוקדשת תשומת לב גם לגיבוש אסטרטגיה שיווקית מיטבית, על בסיס הערכים החשובים לעסק. כשמדובר על עסק שמציע פתרונות מידוף ערכים אפשריים הם רצינות, אמינות, חדשנות, קשב מלא לצרכי הלקוח, עמידה בתקנים עדכניים וניסיון.

יצירת דימוי עצמי גבוה בקרב המנהלים והעובדים גם יחד משפרת את ביצועי העסק בזכות הלכידות והמחויבות, והבטחת תדמית נכונה בהתאם למאפיינים הספציפיים של סוגי לקוחות שונים (למשל בתי חולים, בתי מלון, מפעלים, מסעדות ועוד) מגדילה במידה ניכרת את הנאמנות שלהם וכמובן גם את המכירות, כך שמדובר בהשקעה משתלמת במיוחד.

פתרונות מידוף למטבחים תעשייתיים

מרץ 28, 2018

במטבחים תעשייתיים מתבצעת עבודה יומיומית אינטנסיבית מאוד, ומאוחסנת כמות גדולה מאוד של חומרי גלם, כך שניתן יהיה לבשל מגוון של מנות. בהתאם, פתרונות עבור מטבחים תעשייתיים חייבים להיות עמידים מאוד, בעלי חוסן רב ובנוסף יעילים כך שניתן יהיה להחזיק מקסימום פריטים במינימום שטח. קרא עוד