09-8919404

טלפון:

מדפים לכל צורך – הפתרונות של יוליוס הנדסה

שטח הוא דבר יקר, בכל מקום ולכל מטרה. בין אם בבתים שלנו, שבהם אנחנו שואפים לאחסן כמה שיותר פריטים ועדיין ליהנות מתחושת מרחב, בין אם בבתי העסק שגם בהם הציוד מרובה והשטח מוגבל (שהרי בימינו כל מ"ר שווה זהב, ובוודאי שבמרכז הארץ) וכך גם במחסנים על סוגיהם השונים.

הפיתרון: מדפים. מידוף מתוכנן היטב ושנשען על מוצרים איכותיים מאפשר ניצול מקסימלי של כל מרחב, כשכמובן יש לוודא כי המדפים מותאמים לסוג הפריטים שיוצבו עליהם. לדוגמה, בבתי חולים נדרשים מדפים ייעודיים על מנת שניתן יהיה לאחסן פריטים רגישים (תרופות, כימיקלים וכו'), בחדרי הקפאה וחדרי קירור ישנו גם כן צורך במידוף מותאם לתנאים הייחודיים השוררים בהם, ובאופן כללי חשוב להתאים את המדפים לשימוש הספציפי.

זהו גם אחד היתרונות המשמעותיים של חברת יוליוס הנדסה – המגוון הרחב של המוצרים והידע והניסיון שמבטיחים שידוך מושלם בין צורך, כל צורך שהוא, לבין פיתרון אופטימלי עבורו.

shelf3

מדפים בנתניה, כפר סבא – ובכל הארץ

יוליוס הנדסה שוכנת באבן יהודה, ובאופן טבעי בסיס הלקוחות שלה נמצא באזור השרון והמרכז, כך שכל מי שזקוק למדפים בהרצליה, מדפים ברעננה, מדפים בכפר סבא, מדפים בנתניה וכו' – פונה אליה.

כמובן שהחברה לא מגבילה את עצמה ללקוחות בסביבתה הקרובה בלבד, ולנוכח איכות המוצרים והמחויבות המלאה של אנשי יוליוס הנדסה לכל לקוח ולקוח, מגיעים אליה לקוחות מכל קצוות הארץ – למעשה כל מי שזקוק לפתרונות מידוף מותאמים אישית וברמה גבוהה.

התמחות בנירוסטה – ועוד

יוליוס הנדסה הוקמה בשנת 1987, כהתפתחות טבעית וישירה של מפעל משפחתי שהתמחה (ועדיין מתמחה) בתחום הנירוסטה. הידע הרב שהצטבר לגבי חומר גלם זה הוביל לניצולו לטובת פתרונות מידוף איכותיים, ועם השנים התפתחה החברה ומגוון המדפים שהיא מציעה הלך והתרחב ולא רק הנירוסטה משמשת לייצורם.

באופן כללי מציעה יוליוס הנדסה הרבה מעבר לעוד מדפים ברעננה או מדפים בנתניה: קטלוג המוצרים של החברה כולל דרגשים (למשקל בינוני עד כבד), עגלות הגשה ושירות מכל הסוים, פגושים המשמשים להגנת קירות ומערכות מידוף מודולריות.

החברה מתמחה בהתאמת פתרונות לחברות היי טק, בתי חולים ומוסדות אחרים בתחום הרפואה, חדרי קירור, חדרי הקפאה ועוד.

עמידה בכל התקנים הרלוונטיים

המדפים של יוליוס, כמו גם שאר מוצרי החברה כמובן, עומדים בשורה ארוכה של תקנים, ובהם אלה של מכון התקנים הגרמני (שנחשב למחמיר במיוחד, כיאה למנטליות הגרמנית), לדרישות משרד הבריאות הישראלי ולאלה של מנהל המזון האמריקאי – כך שלמשל מי שזקוק למדפים לאחסון מזון מכל סוג שהוא יכול להיות סמוך ובטוח שהמוצרים אותם ירכוש מיוליוס הינם אידיאליים למטרה זו.

לא רק מוצר אלא ליווי מלא לאורך כל הדרך

מי שזקוק למדף פשוט על מנת להניח עליו מספר פריטים בודדים מן הסתם לא זקוק לידע הרב ולניסיון הנרחב שהצטברו ביוליוס הנדסה, אבל מוסדות גדולים וחברות שלהן שטחי אחסון משמעותיים עשויים לחסוך כסף רב בזכות הידע והניסיון הנ"ל, שמובילים לפיתרון הטוב ביותר והיעיל ביותר.

בהתאם, החברה לא רק מוכרת מדפים אלא מלווה כל לקוח ולקוח, בכל פרויקט ופרויקט, החל מראשית הדרך (אפיון מדויק של הצורך) ועד לסופה (התקנה מקצועית של המדפים ברעננה, נתניה או כל מקום אחר ברחבי הארץ).

מדפים בנתניה, כפר סבא, הרצליה ורעננה
5 (100%) 1 vote