09-8919404

טלפון:

כמעט כל עסק זקוק לפתרונות אחסון ובפרט למדפים. החיפוש אחרי המוצרים המתאימים ביותר מחייב תשומת לב קודם כל לפן הפרקטי, מרכיב קריטי נוסף הוא העמידות של כל פתרון מידוף או כוננית ובימינו בדרך כלל יינתן משקל מסוים גם למרכיב האסתטי. נירוסטה היא חומר גלם שמספק מענה מושלם לכל הצרכים הנ”ל, ובהתאם אין פלא שמדפים וכונניות מחומר זה זוכים לביקוש רב. על-מנת להבין מדוע כונניות או מדפי נירוסטה הם אופציה כל כך משתלמת מוזמנים לקרוא את התוכן כאן בעמוד.

מהי נירוסטה ומהם היתרונות שלה?

המילה “נירוסטה” היא למעשה שם של מוצר ספציפי, של חברה גרמנית בשם טיסנקרופ נירוסטה. למרות זאת כולנו משתמשים במילה הזאת גם עבור מוצרים של חברות אחרות, והיא בעצם אחד מאותם סימני מסחר רשומים שהפכו לשם שמתאר קטגוריה שלמה של מוצרים (כמו “הליקופטר” או “פריג’ידר”, לדוגמה).

המשמעות של המילה בגרמניה היא פלדה שאינה מחלידה. הביטוי המלא הוא Nichtrostender Stahl, וכשלוקחים חלק מההברות של הביטוי הנ”ל מתקבלת המילה נירוסטה. פלדה שאינה מחלידה היא סגסוגת ברזל שכוללת גם כרום, ובתנאי ששיעור בכרום במשקל הכללי של הסגסוגת הוא לפחות 10.5%.

התכונות הבולטות של פלדת האל-חלד הן גם היתרונות המשמעותיים שלה. בפרט עמידה הנירוסטה לתהליך השיתוך, שמוכר גם בשם קורוזיה – תהליך כימי עוצמתי שנגרם עקב חשיפה לחמצן, לחות או סביבה חומצית, ושגורם לברזל להחליד וכתוצאה מכך להיחלש.

שכבת הכרום שבנירוסטה אינה חדירה לאוויר ולמים, ובזכות איכות זו היא מספקת לשכבת המתכת שמתחת הגנה מלאה. בהתאם מדפים מנירוסטה הם בחירה אידיאלית לעסקים שבהם נדרש אחסון בתנאים סביבתיים שכוללים חשיפה למים וללחות.

לאילו עסקים מתאימים במיוחד מדפי נירוסטה?

מידוף נירוסטה מכל הסוגים – מדפים, כונניות ועוד – הוא הבחירה האידיאלית לעסקים שבהם נשמרים פריטים שונים בתנאים שעלולים לגרום לקורוזיה.

בפרט כדאי לבחור באופציה של מדפי נירוסטה לעסק שפועל בתחום המזון, בבתי חולים, במטבחים מוסדיים, במפעלי תעשייה מסוגים שונים וגם בחנויות קמעוניות.

מדפי נירוסטה

איך לבחור כוננית נירוסטה?

בחירת כוננית נירוסטה לעסק שמבין את החשיבות של העמידות בפני קורוזיה מבוססת על 3 מרכיבים עיקריים:

* מידות הכוננית – כל כוננית עשויה להיות מורכבת ממספר מדפים מנירוסטה, וחשוב להתאים אותו לצרכי העסק. באופן דומה ישנו חופש בחירה נרחב למדי לגבי אורך הכוננית, רוחבה ועומקה, וגם כל הפרמטרים האלה צריכים להתאים באופן מושלם למקום שבו תוצב הכוננית ולפריטים שיאוחסנו על גביה.

* צורת פני המשטחים – ישנם מדפים חלקים וישנם מדפים מחוררים, וגם בחירה זו היא על סמך צרכי האחסון הספציפיים של כל עסק. בפרט מתאימה האופציה של מדף רשת נירוסטה כשחשובה מידת אוורור מרבית.

* מידת המודולריות – כוננית מנירוסטה שניתן לשנות בה את מספר המדפים או את הגובה שלהם מאפשרת לעסק גמישות מרבית מבחינת האחסון, ולכן באופן טבעי היא הפתרון המשתלם יותר (ובפרט בעסקים שהפעילות בהם מתאפיינת בדינמיות רבה).

מן הסתם גם למחיר של כל פתרון מידוף לעסק יש חשיבות, אבל כדאי לזכור שהבחירה המשתלמת ביותר היא לאו דווקא של המוצר הכי זול אלא של זה שמספק יחס עלות תועלת אופטימלי – עמידות לאורך שנים רבות למשל היא יתרון משמעותי, שכן בטווח הארוך (שכל עסק חפץ חיים ושגשוג חייב לקחת אותו בחשבון) מידוף נירוסטה חוסך לעסק סכומי כסף משמעותיים.

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים מדפים למטבח?

כשמחפשים מדפים למטבח, ובפרט מטבחים תעשייתיים, היתרונות של הנירוסטה באים עוד יותר לידי ביטוי, שכן מטבע הדברים מדובר בסביבה ששוררת בה לחות גבוהה באופן כמעט קבוע – ורק מדפים עמידים לשיתוך לא יתפוררו תוך זמן קצר.

בחירת מידוף למטבח שמתבצעת בו עבודה אינטנסיבית צריכה לקחת בחשבון גם את האפשרות לשלוף בקלות כל אחד מהמדפים. בדרך זו ניתן לשטוף את אותם מדפי נירוסטה בקלות וביעילות, ולשמור על היגיינה רצויה.

תכנון מדויק

על-מנת להפיק מקסימום תועלת מאותם מדפים למחסן או מדפים למטבח תעשייתי על בסיס נירוסטה, חשוב להקדיש תשומת לב גם לתכנון הפריסה של הכוננויות ושאר פתרונות האחסון והמידוף.

מצד אחד ישנו רצון לנצל באופן מלא כל מטר רבוע במחסן או במטבח (שהרי שטח הוא דבר יקר מאוד בימינו). מצד שני חשוב להשאיר גישה נוחה לכל פריט ופריט. מבחינה זו מידוף לעסק שכולל פינות ללא עמוד מאפשר תכנון גמיש, ועוד המלצה היא לרכוש את המדפים במקום שעובד בו צוות מנוסה שיספק גם עצות לגבי תכנון חכם של פתרון האחסון הכולל.

 

במדפים שלנו אנחנו משלבים בצורה אופטימלית נירוסטה איכותית עם חלקי פלסטיק משוריינים, מה שמעניק לכם גמישות מקסימלית בתכנון המדפים וכמו כן קלות מדהימה בשמירה על ההיגיינה והנקיון במטבח.

הנוחות בבחירת מידוף נירוסטה וכונניות נירוסטה לאחסון בעסקים
5 (100%) 1 vote

Comments are closed.